Автор Тема: 2v2 Abuse  (Прочетена 2382 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен Firstline

  • Knight
  • *
  • Публикации: 15
  • EVO Karma: 3
  • evo user
2v2 Abuse
« -: Юли 03, 2010, 05:09:53 am »
Вие правихте 2в2 абусе тая нощ не отричай. По нагал начин се опита да ме изгониш от мястото кадето се пишат арени за да можете най-спокойно да си алтвате а? Първо ми каза да join 2v2 когато беше писал с героя си(Pressly) и Arrexis. После като ми видя рейта веднага завидя и ме помисли за алтер. Има си обяснение за рейта - от стария ми герой(Swiftshift). Не мисля да ти правя разчет кой сме били и от кой сме падали... След 1 час, Арена парта ми с който играя в момента - Алиенс отиди да пише арени в Дарнасус и кво да види night elf на име Ghissar в шадоумелд(stealth). Тоя сащия Ghissar побягва в момента в който вижда алиенс. Защо ли? Интересно ми стана и влезнах с хорде да видя с кой толкова прави арени и то точно през 10 мин. Няма друг теам онлайн, с който да могат да влезнат в арена освен Пресли и Арексис. И най малоумния би направил връзката между тях. Най малкото че са от един гилд. Няма да изпадам в подробности. И така да ви обясня наглия им начин на алтване. Arrexis и Pressly си седят в Даларан като изобщо не влизат в арените. През това време Ghissar и Ninelifes влизат в арените и взимат автоматична победа. Всичко това се случваше за секунди и нямах време да направя друг скреен. След като Alliens им писа в world chat-a един по един се изнизаха без да кажат нищо. Единствено Arrexis започна да се прави на паднал от небето, че не бил влизал в арени и тн. Няма да се учудя ако бъдат оправдани. Един от тях има ринга 1000 деф все пак.

http://prikachi.com/images.php?images/83/2289083e.jpg
http://prikachi.com/images.php?images/84/2289084Y.jpg
http://prikachi.com/images.php?images/85/2289085Q.jpg
« Последна редакция: Юли 03, 2010, 05:23:28 am от Firstline »

Неактивен nomade

  • Emperor
  • ***
  • Публикации: 230
  • EVO Karma: 2
  • <3
Re:2v2 Abuse
« Отговор #1 -: Юли 03, 2010, 09:57:32 am »
Не, че нещо ама с тези снимки само вие двамата можете да си вярвате..  :lol:

Неактивен nettshow

  • Gladiator
  • ****
  • Публикации: 682
  • EVO Karma: -16
Re:2v2 Abuse
« Отговор #2 -: Юли 03, 2010, 03:40:31 pm »
И мене ме има на 2 от снимките  :freak:.
По темата според мен арени след 4 си е точно алтване и никой неможе да ми докаже обратното нищо лично към "алтвачите"

Неактивен curvylan

  • Gladiator
  • ****
  • Публикации: 856
  • EVO Karma: -12
  • скаран с пунктуация,граматика и логика
Re:2v2 Abuse
« Отговор #3 -: Юли 03, 2010, 03:43:47 pm »
И мене ме има на 2 от снимките  :freak:.
По темата според мен арени след 4 си е точно алтване и никой неможе да ми докаже обратното нищо лично към "алтвачите"

no lifers maybe? сякакви ги има
Чалгата не е музика,а заболяване.

Неактивен nettshow

  • Gladiator
  • ****
  • Публикации: 682
  • EVO Karma: -16
Re:2v2 Abuse
« Отговор #4 -: Юли 03, 2010, 03:48:17 pm »
Ама как така точно нолайфарите ей така са от един гилд и са и алита и просто случайно едните не влизат в арената а другите пишат от стелт много случайности са не мислиш ли :freak:

Неактивен Requiem_1

  • Challenger
  • *******
  • Публикации: 2815
  • EVO Karma: 0
  • I was born an original I dont intend to die a copy
Re:2v2 Abuse
« Отговор #5 -: Юли 03, 2010, 09:59:03 pm »
Тъй като се е случвало и преди - вярвам на Firstline .
Знам и за манията ви да сте ранк 1 от много време.Героите Chissar и Ninelifes наистина са на Pressly.
Давам ви шанс доброволно да си реснете team-a и да не се повтаря ;]

Неактивен hunts

  • Emperor
  • ***
  • Публикации: 389
  • EVO Karma: -36
  • Карма, карма, колко да е карма?
Re:2v2 Abuse
« Отговор #6 -: Юли 03, 2010, 10:14:28 pm »
Който мисли, че Firstline e нуб мога да му кажа само, че когато си дигна героя и беше full зелен warrior на 13к кръв правихме арени с mage-а ми и тук таме имахме победи, като никой от нас нямаше дрехи.
Blackthorn lvl 80 Warlock

Неактивен Betrayal

  • Emperor
  • ***
  • Публикации: 425
  • EVO Karma: -90
  • evo user
Re:2v2 Abuse
« Отговор #7 -: Юли 05, 2010, 10:49:59 pm »
Рея. и преди имаше теми от сорта на това ,ма тогава беше " мой е ратинга ще го продавам за голд "
То всеки е ратвулл от старите играчи тука  :clover: :doh:

Неактивен Strength And Honor

  • Crusader
  • **
  • Публикации: 72
  • EVO Karma: -18
  • evo user
Re:2v2 Abuse
« Отговор #8 -: Юли 06, 2010, 08:14:16 pm »
Хаха , а аз се чудя защо рейтинга на прессли е паднал толко жестоко  :woot: