Автор Тема: Няколко идеи от мен  (Прочетена 1640 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен beaurocrat

  • Crusader
  • **
  • Публикации: 99
  • EVO Karma: 9
  • evo user
Няколко идеи от мен
« -: Февруари 02, 2010, 04:43:42 pm »
Искам да дам някои конретни преложения, които мисля биха направили играта ни по-приятна, а работата на ГМ-ите и администраторите по-лесна.

1.   Преглагам да се въведат санкции за необосновани искания за бан. Крайно време е хората да се замислят това което казват и показват има ли някаква тежест преди да поискат наказание за някого. По този начин дебилните теми ще намалеят, което ще улесни администраторите при преглеждане на форума.

2.   Предлагам да се забрани употребата на нецензурни и вулгарни думи и изрази поне на форума. В играта е невъзможно, разбирам. Познавам хора, които играят тук с децата си, замислете се. А и как изглежда на случайния посетител на форума – сбрали се куп простаци. Винаги има начин да се изразим по-подобаващо, а не споменавайки интимните си части. Предлагам на хората, държащи се по гореспоменатия начин да се забрани ползването на форума.

3.   Предлагам да се направи 1 тема в която да се изброят забранените и ограничени магии, която да бъде заключена само с модераторски достъп. Виждам само полза от това – ние играчите няма да се чудим, ще намалее отново спама с искане на банове по форума, а на ГМ ще им се спести да обясняват едно и също нещо 50 пъти.

4.   По отношение на очаквания от всички Ulduar – на времето в един друг сървър имаше подобен проблем с босовете в Zul Aman – боксови круши. ГМ беше Zmirx и той намери доста добро решение – сложи по няколко кастващи траша до всеки бос. Разбира се, не е същото като работещи босове, но е вариант. Като гледам колко успешно се справят Мангос със скриптването на босовете, май ще излезе нов експанжън преди да са оправили тия.
Подобен подход може да се възприеме и към другите затворени инстанции.



Благодаря за отделеното време за прочитане на продложенията ми.
Valdys  |  Halja  |  Anath
<New Fate>