Автор Тема: Нагал Хакер ( бъгар )  (Прочетена 6180 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен Ballista

  • Emperor
  • ***
  • Публикации: 393
  • EVO Karma: 21
Re:Нагал Хакер ( бъгар )
« Отговор #15 -: Ноември 22, 2009, 10:22:30 pm »
Според мен нарочно е излязал пред вас за да го заколяте и да се върне при нас .

Неактивен Prahan

  • Emperor
  • ***
  • Публикации: 463
  • EVO Karma: -5
  • evo user
Re:Нагал Хакер ( бъгар )
« Отговор #16 -: Ноември 22, 2009, 11:05:11 pm »
Toзи пич като играем WSG винаги ходи за флага няма значение дали хордите са в гробището и ние смачкваме всичко по пътя си.Незнам какво си мисли и как си мисли че ще успее,но е факт че го прави.Едва ли е отишъл до там само и само да го убият.

Неактивен gosh

  • Knight
  • *
  • Публикации: 5
  • EVO Karma: -2
  • Копач :)
Re:Нагал Хакер ( бъгар )
« Отговор #17 -: Ноември 23, 2009, 02:36:51 am »
Acelera ... l  o  l   :doh:
нямам друг коментар по въпроса!
Horde: Death Knight - Charming

Неактивен Ballista

  • Emperor
  • ***
  • Публикации: 393
  • EVO Karma: 21
Re:Нагал Хакер ( бъгар )
« Отговор #18 -: Ноември 23, 2009, 09:42:43 am »
Toзи пич като играем WSG винаги ходи за флага няма значение дали хордите са в гробището и ние смачкваме всичко по пътя си.Незнам какво си мисли и как си мисли че ще успее,но е факт че го прави.Едва ли е отишъл до там само и само да го убият.
Ако прочетеш другите коментари ще видиш че не е отишал до там, ами го е пуснало на вашето гробище. Нищо не  му е пречело да се скрие зад крепоста и да ви изчака да се махнете за да го вземе ........ флага.  :clover: Вземи спри с тия глупави коментари.
Мачкате ама друг път като биете някои път и наистина "мачкате" ( ордата нямат повече от 10 кил-а ) се загледаи колко човека са над 15-16к живот
и сети сам дали са облечени защото на всеки час има хора които вдигат (80) и 1-вото което правят е да влязат в Бг-то и да ви колят.
 Вчера имаше 1 маг  на 9к живот и имаше повече киллове от ваште манет и ала бала въпреки че им е на 1 каст  :clover:

Неактивен BulgarianSS

  • EVOWOW Fan
  • Challenger
  • *
  • Публикации: 2655
  • EVO Karma: -87
  • Искам да стигна -1000 репутация !
    • Star Gate of EvO
  • ISP: Pernik Lan
  • Side: For The Horde
  • Герой: Skins
Re:Нагал Хакер ( бъгар )
« Отговор #19 -: Ноември 23, 2009, 10:51:30 am »
Вчера имаше 1 маг  на 9к живот и имаше повече киллове от ваште манет и ала бала въпреки че им е на 1 каст  :clover:
И се казваше Grim,нали ?
"Stay Foolish, Stay Hungry"

Неактивен BerserkeR880203

  • Emperor
  • ***
  • Публикации: 218
  • EVO Karma: 8
  • evo user
  • Side: For The Alliance
  • Герой: Plex
Re:Нагал Хакер ( бъгар )
« Отговор #20 -: Ноември 23, 2009, 05:26:04 pm »
Ако прочетеш другите коментари ще видиш че не е отишал до там, ами го е пуснало на вашето гробище. Нищо не  му е пречело да се скрие зад крепоста и да ви изчака да се махнете за да го вземе ........ флага.  :clover: Вземи спри с тия глупави коментари.
Нищо лично, но ако ти прочетеш другите коментари ще разбереш, че не го е пуснало на нашето гробище а на ваше (нашо/вашо свучи странно  :-) ).. не че е конкретизирано на кое гробище пуска, но това пак показва колко си прочел другите коментари.. а може би си търсиш повод да се заяждаш  :-?  :excl:
Fight with Honor.. and Glory will come with you!
Plex.. for the win!

Неактивен Ballista

  • Emperor
  • ***
  • Публикации: 393
  • EVO Karma: 21
Re:Нагал Хакер ( бъгар )
« Отговор #21 -: Ноември 23, 2009, 07:36:06 pm »
Ако релогнеш, докато още тече предстартовото броене на битката, те пуска на гробището и можеш да тичкаш напред. :-)
А примерно стане така.Остават 30 секунди до началото на БГ и нета на играч прекъсва за 1-2 минути.После като се опитва да влезе естествено го пуска на гробището.В случая той няма вина... И той ли заслужава бан ?
Ти ако ги прочетеш или попиташ някои от  ордата ще видиш  че нас ( ордата ) ни пуска на вашето, там от кадето по принцип се влиза в БГ-то от ashenvale ако изобщо знаеш каде е това. Дори когато те дисконектне
и влезеш обратно те пуска пак там само че умрял и трябва да бягаш до трупа ти.  Заяждам се само с "Прахчо" и просто казвам как се получава. Мисля че и вас ви пуска там. Това  неможе да буде оправено защото вече не се влиза в Бг-то през тези входове за съюза и ордата (мое мнение ако може някои Админ да го погледне )  :clover:

Неактивен Prahan

  • Emperor
  • ***
  • Публикации: 463
  • EVO Karma: -5
  • evo user
Re:Нагал Хакер ( бъгар )
« Отговор #22 -: Ноември 23, 2009, 10:38:47 pm »
Ако прочетеш другите коментари ще видиш че не е отишал до там, ами го е пуснало на вашето гробище. Нищо не  му е пречело да се скрие зад крепоста и да ви изчака да се махнете за да го вземе ........ флага.  :clover: Вземи спри с тия глупави коментари.
Мачкате ама друг път като биете някои път и наистина "мачкате" ( ордата нямат повече от 10 кил-а ) се загледаи колко човека са над 15-16к живот
и сети сам дали са облечени защото на всеки час има хора които вдигат (80) и 1-вото което правят е да влязат в Бг-то и да ви колят.
 Вчера имаше 1 маг  на 9к живот и имаше повече киллове от ваште манет и ала бала въпреки че им е на 1 каст  :clover:
Леле момче,ти като си облечен,а аз бях още с сините итеми 'що бягаше около дървото в СТВ и накрая пусна маунта?Даваш пшример с Манет,който незнае раликата м/у interupt и silence и неразбрах каде видя че го не е искал да го направи?

Неактивен N0MAD

  • Gladiator
  • ****
  • Публикации: 554
  • EVO Karma: -31
  • Love me,hate me,you won't break me
Re:Нагал Хакер ( бъгар )
« Отговор #23 -: Ноември 24, 2009, 07:17:40 am »
Леле момче,ти като си облечен,а аз бях още с сините итеми 'що бягаше около дървото в СТВ и накрая пусна маунта?Даваш пшример с Манет,който незнае раликата м/у interupt и silence и неразбрах каде видя че го не е искал да го направи?
aко може и малко по грамотно написано грешка няма да имаш
а пък за Лий той е много по уважаван играч отколкото ти ще си някога

Неактивен Prahan

  • Emperor
  • ***
  • Публикации: 463
  • EVO Karma: -5
  • evo user
Re:Нагал Хакер ( бъгар )
« Отговор #24 -: Ноември 24, 2009, 11:06:27 am »
Нима защото се излигавих да напиша " 'що " е неграмотно? :dohh: Мисля че не си ти човека,който трябва да ми прави тези забележки при все че не използваш нито запетаи нито главни букви.

П.С.Съжалявам за оф топика,но просто не мога да си замълча. :cool:

Неактивен Ze70R

  • Crusader
  • **
  • Публикации: 83
  • EVO Karma: -35
Re:Нагал Хакер ( бъгар )
« Отговор #25 -: Ноември 24, 2009, 01:35:59 pm »
Prahan много мачкаш бе .......лол. :doh:
кои зелените ли ?

Неактивен N0MAD

  • Gladiator
  • ****
  • Публикации: 554
  • EVO Karma: -31
  • Love me,hate me,you won't break me
Re:Нагал Хакер ( бъгар )
« Отговор #26 -: Ноември 24, 2009, 02:28:50 pm »
Нима защото се излигавих да напиша " 'що " е неграмотно? :dohh: Мисля че не си ти човека,който трябва да ми прави тези забележки при все че не използваш нито запетаи нито главни букви.

П.С.Съжалявам за оф топика,но просто не мога да си замълча. :cool:
И да мога да те критикувам и да неграмотно е освен ако ПШРИМЕР не е някоя дума която са я измислили през 15те минути които ми отнема да се прибера от училище.А пък за уменията ти не мога да кажа понеже вече не влизам толкова често,даже вече не влизам.А по темата ами човека може да му е спрял нета,преди на мен често ми се случваше.
П.П:
Но само да ти кажа не си най-добрия нито с warrior нито с priest талантите ти го показват.
Ако искаш ела в тестовия сървър,понеже в оригиналния единия ми герои е на холи другия е зелено ДК и не мога да се справя с нещо повече от "умен" наяден маг който ми пере сайлън.