Автор Тема: Minions of Destruction  (Прочетена 29771 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен Blackr

  • Crusader
  • **
  • Публикации: 186
  • EVO Karma: -34
  • Еvo Helper
Re:Minions of Destruction
« Отговор #45 -: Януари 28, 2010, 05:24:21 pm »
Да,популацията на вашият гилд и гилда ActOfWar намаля драстично и тези които се махаха искаха да дойдат в The Dark Knights или да идат в New Fate. Но не се притеснявайте от тези които дойдоха от MOD половината, или повече даже, са кикнати тъй като бяха доста ламави,нагли,нахални и не спазваха правилата в гилда. Задаржали сме само около 20 човека които дойдоха от MOD и заслужават място сред нас. Устаналите кикнати естествено ги приеха в Night Legion.  :clover:

П.С. Успех,дано гилда ви се свести (както и сървара)  :clover:

Поздрави,Blackr  :clover:

btw тези детелинки ми харесаха.  :smart:  :clover: :clover: :clover: :clover: :clover: :clover:

Неактивен mythical_sword

  • Emperor
  • ***
  • Публикации: 383
  • EVO Karma: -43
  • The Lord of the Rings
Re:Minions of Destruction
« Отговор #46 -: Януари 28, 2010, 05:53:23 pm »
Здравейте колеги  :) напоследък ме тревожи факта, че гилда  леко намалява.. :confused: повечето играчи се махат  :confused:  ...


             поздрави от NITROTO  :clover:
Не се притеснявай за това. В момента останаха само стабилни играчи на които може да разчиташ. Hard core. Ранговете на редовно присъстващите доколкото знам са вдигнати и това е ядрото на гилда. Достатъчно сме да изринем всеки инс, както и да направим успешен WSG.
The Ring yearns to go home, to return to the hand of its Master. They are one, the Ring and the Dark Lord

Неактивен a3best

  • Gladiator
  • ****
  • Публикации: 584
  • EVO Karma: -52
  • No One Lives Forever
Re:Minions of Destruction
« Отговор #47 -: Януари 29, 2010, 02:59:34 am »
Не се притеснявай за това. В момента останаха само стабилни играчи на които може да разчиташ. Hard core. Ранговете на редовно присъстващите доколкото знам са вдигнати и това е ядрото на гилда. Достатъчно сме да изринем всеки инс, както и да направим успешен WSG.

не, че се заяждам но за това ли в World Chat вашия гилд търсеха хора за Улдар онзи ден ? Преди и на мен ми беше любим гилда но обстоятелствата са стекоха така, че ГМ (Daylight & Baihoi) се оказаха лъжци.. което не им отива на годините с такива ГМ не искам да имам земане даване вече за това и се махнах от гилда ! Тези 2мата не само са лъжливо племе ами са и нинджи прецакаха ме два пъти а аз като наивник им се вързах.. няма значение много здраве им пожелавам и на двамата ;) неме интересува вече нищо свързано с MOD почти всички точни хора се махнаха за което се и радвам ;) в The Dark Knight са същия дол дренки, но ГМ-а им е супер точен човек.. язак, че играят такива  :rant: в него ;)

успех от мен и на двата гилда ( by Acelera )

Неактивен daylight

  • Crusader
  • **
  • Публикации: 130
  • EVO Karma: 37
Re:Minions of Destruction
« Отговор #48 -: Януари 29, 2010, 09:54:33 am »
a3best /Acelera/,  действителността е форма на интерпретация, а обкръжаващата среда в действителност е огледало в което всеки вижда само себе си. Жив и здрав да си и ти с пожелания за по-достоверни форми на интерпретация. :)

Неактивен rhapsody

  • Gladiator
  • ****
  • Публикации: 706
  • EVO Karma: 20
  • Baul
  • Side: For The Alliance
Re:Minions of Destruction
« Отговор #49 -: Януари 29, 2010, 11:59:29 am »
Аз бях в MoD и всичко беше ок, докато един ден в naxx някой си там помощник GM, който беше и лидер ме изрита :) Защо?! Защото се вземаха предмети без roll а всички тогава бяхме зле облечени. Е писах в гилда нинджи и на секундата kick :)

п.с. за Daylight лошо не мога да кажа! Лично на мен е помагал и е точен! Успех с развитието на MoD  :clover:

Неактивен spooky

  • Duelist
  • *****
  • Публикации: 1276
  • EVO Karma: 138
  • Като я няма Тръпката , мерси ти за Трътката
  • Side: For The Alliance
  • Герой: Venerra,Oziris
Re:Minions of Destruction
« Отговор #50 -: Януари 29, 2010, 03:14:28 pm »
Не съм чел цялата тема и незнам кой е Гм на гилда.Просто искам да попитам ако реша да си сменя гилда към кого мога да се обърна за евентуално присъединяване към вашия такъв.Имам два героя - Venerra priest и Oziris mage.
Uno Sanctum

Неактивен HokauT

  • EVOWOW Fan
  • Duelist
  • *
  • Публикации: 1396
  • EVO Karma: 25
  • You shall not pass!
Re:Minions of Destruction
« Отговор #51 -: Януари 29, 2010, 03:20:21 pm »
Главно към Daylight, baihoi, barbarian/lotus предполагам.
Репутацията е онова, което хората знаят за теб. Честта е онова, което сам знаеш за себе си. Пази честта си и майната й на репутацията!

Неактивен mythical_sword

  • Emperor
  • ***
  • Публикации: 383
  • EVO Karma: -43
  • The Lord of the Rings
Re:Minions of Destruction
« Отговор #52 -: Януари 29, 2010, 03:56:30 pm »
Не съм чел цялата тема и незнам кой е Гм на гилда.Просто искам да попитам ако реша да си сменя гилда към кого мога да се обърна за евентуално присъединяване към вашия такъв.Имам два героя - Venerra priest и Oziris mage.
ГМ е Daylight. Мен(с "аватара ми" Lotus) може да срещнеш основно по малките часове на денонощието в WSG. Може да се обърнеш и към Lightpaladin когато решиш. Приятна игра. :clover:
The Ring yearns to go home, to return to the hand of its Master. They are one, the Ring and the Dark Lord

Неактивен stephcho

  • EVOWOW Fan
  • Knight
  • *
  • Публикации: 36
  • EVO Karma: 0
  • evo user
Re:Minions of Destruction
« Отговор #53 -: Януари 29, 2010, 09:32:41 pm »
за  гилдията  една  лоша дума немога да кажа  :up: :up: :up: от близо  2 месецa съм дистояр   :up: това за мене е най-добрия гилд    :freak: :freak:


 поздрави от NITROTO  :clover: :clover: :clover:
« Последна редакция: Февруари 09, 2010, 10:50:29 pm от stephcho »
Nitroto 80 Level Dranei Paladin  [Minions of Destruction]
Adi 80 Level Dranei Shaman  [Minions of Destruction]

Неактивен jamesbg

  • Emperor
  • ***
  • Публикации: 462
  • EVO Karma: 29
Re:Minions of Destruction
« Отговор #54 -: Март 17, 2010, 10:46:06 am »
Гилда е страхотен, играчите са на първо място възпитани! Забавляваме се по време на дълъг инс ... помагаме си - никакви грижи ... играта не е само айтами!
Правят се често хероици, вечер 10/25 Улдуар ... на мен специално ми е изключително приятно.  :clover:

Не се притеснявай за това. В момента останаха само стабилни играчи на които може да разчиташ. Hard core. Ранговете на редовно присъстващите доколкото знам са вдигнати и това е ядрото на гилда. Достатъчно сме да изринем всеки инс, както и да направим успешен WSG.
:up:

Неактивен neoxx

  • Crusader
  • **
  • Публикации: 74
  • EVO Karma: -5
  • evo user
Re:Minions of Destruction
« Отговор #55 -: Август 08, 2010, 12:55:19 am »
 до скоро бях в гилда под ранк destroyer и моето мнение е че нивото на гилда драстинчно пада с всеки изминал ден и с присъединяването на всеки нов член   :confused:
unholy death knight

Неактивен xugpa

  • Knight
  • *
  • Публикации: 2
  • EVO Karma: 0
Re:Minions of Destruction
« Отговор #56 -: Август 08, 2010, 01:39:07 am »
Така е. Знаеш защо се махна както и аз знам.Не можа да дадеш обяснение защо сваляш рангове след като човека не беше навредил с нищо на гилдията. Обяснения че бил ламав, 7-8 клас  или нещо от сорта не ги приемам. Съжалявам, че трябваше да дискутирам точно тук постъпката ти, но ако някой от гилдията ти е бил неприятен - има опция за игнориране. Спомни си, че и още 3-4 човека те питаха на чата освен мен. След като ти намалих ранга с една степен, предпочете да си търсиш нов гилд. Крайно глупаво е да стоиш само заради ранга някъде, заради правата, а не заради хората с които си бил толкова време заедно. Нямам лошо отношение към теб като играч и човек, но съвета ми е - понякога се замисли дали чрез подобни постъпки не губиш доверие/играта си е игра-говоря за реалния живот/.

Използвам темата като гилд мастер на МОД да уведомя членовете /сегашни и бъдещи/,че права в гилда ще се дават на хора които не обичат да се възпозват от тях. Поздрави на всички.

Неактивен neoxx

  • Crusader
  • **
  • Публикации: 74
  • EVO Karma: -5
  • evo user
Re:Minions of Destruction
« Отговор #57 -: Август 08, 2010, 03:12:33 am »
.: ам просто доста  хора ми станаха неприятни и имаше прекалено много нообс на който гилда явно държи


 :freak:
unholy death knight

Неактивен Strength And Honor

  • Crusader
  • **
  • Публикации: 72
  • EVO Karma: -18
  • evo user
Re:Minions of Destruction
« Отговор #58 -: Август 11, 2010, 05:16:21 pm »
Аз също бях в гилдията. Daylight и Бай*** много ми помагаха. Така и един ден разбрах ,че  и двамата са нинджи... Мислят , че като Daylight е Дестройер ( преди на този ранк беше ) ,а пък Шилара , Бай*** и още други са му приятели могат да си нинджосват всички предмети от накс... Хайде успех..  :up:  :clover:  :cap:

Неактивен Angerfist

  • Gladiator
  • ****
  • Публикации: 893
  • EVO Karma: 5
  • One sick Bastard. Iceheart
Re:Minions of Destruction
« Отговор #59 -: Август 11, 2010, 06:14:09 pm »
Той е супербатман и ги знае...  :clover:

П.П. Комплексарчето долно вижте какъв смешен подпис си е сложил... Онази вечер когато рева на майка си и тя не му обърна внимание, реши, че така ще ме засегне много... sadface...
Само слабите се стремят към порядък. Силните владеят ХАОСА... A.C.A.B.

If you wake up at a different time and in a different place, could you wake up as a different person ?Тя ми вика "ама аз си имам гадже" ... то и аз си имам телевизор вкъщи, ама ходя на кино нали !?!?!