WOTLK > Guilds

<The Dark Knights>

(1/14) > >>

Prahan:
Здравейте,аз ще се изявявам като "форум модератор" на този гилд. :clover:

<The Dark Knights> е една бързоразвиваща,амбицирана гилдия,която набира още играчи.
Ние наблягаме на РАВНОПРАВИЕТО,сплутенноста и разбиране между членовете.
Тук е мястото може би да кажа,че ние имахме ранк "VIP",който беше с особенни превилегии и сигурно някои ще възразят.Да,ние променихме всички правила и вече НЯМА нищо подобно.Имаме нов АМБИЦИОЗЕН ако мога на тиинейджърски език да се изразя точен  :cap: гилд мастер в лицето на Castiel.Усложливи членове и най-вече приятелство между тях.
Ще посоча нашите възможности.

PvЕ-Изнасяме цял Накс (без Сапхирон :confused:) без проблем.Всеки ден хероик Накс.Хероици от рода на Нексус,Азжол и други се правят редовно.
PvР-Всички от нас нямат проблем с тази част от играта.  :cap:  :freak:

<The Dark Knights> набира повече играчи.
Признаваме че загубихме няколко добри играча в лицето на Zuben,Renataki тук е мястото да се извиня публично на тях за недоразумението и бих искал да ги видя отново в гилда. :clover:
Пишете на Castiel в играта ако сте заинтересовани. :clover:

Enjoy_m:
Гилдийката наистина е пълна с точни хора и отсега си е една от доминиращите сред Алиансите.Само че Накс,АН,Нексус са PvE(player versus Elite),не PvP(player vs. player) :clover:

shlionfi:
Има и мн хора който ходят на WSG от гилда ако ходите често ще ги видите.

Prahan:
Ахахаха да направил съм грешка мерси. :freak:  :clover:

atanas1914:
Въпреки, че не бях от гилдията им, многократно са ме взимали на райдове с тях.Прилична организация, добро отношение при раздаването на луут-а макар и да не бях от тяхната гилдия.Пожелавам им успех.

Навигация

[0] Списък на темите

[#] Следваща страница

Премини на пълна версия