Автор Тема: Нов логин бъг ?  (Прочетена 811 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен nezurius

  • Knight
  • *
  • Публикации: 35
  • EVO Karma: 2
  • WTB my keybindings back >.<
Нов логин бъг ?
« -: Септември 24, 2009, 08:58:27 am »
Така, днеска сутринта станах и си се логнах най-нормално но след 20-тина мин ми се наложи да логаутна , и при следващият опит за логин ми даде че акаунта ми е клоуснат . Хубаво викам си аз айде да видиме кво съм направил та да орева форумите и влизам в изгонени и ми дава следната причина - *bla-bla-IP-here*   2009-09-24 08:57:24   Failed login autoban, та бана изтича след 3 мин и тва не ми е проблем ама да го репортна все пак ако трябва нещо да се направи.



едит: преди малко и с едно фр което се беше регистрирало токущо стана така ...
« Последна редакция: Септември 24, 2009, 09:11:51 am от nezurius »
I'm a little paladin, short and stout. Here's my hammer and here's my trusty mount. When I get in trouble I scream and shout, then I bubble and hearthstone out!

Lolosaurus rex approves !

Неактивен admin

  • Owner
  • Challenger
  • *****
  • Публикации: 11572
  • EVO Karma: 316
  • Think of will!
    • Peycho's Blog - Think of will!
  • ISP: AWS
  • Герой: Alein
Re:Нов логин бъг ?
« Отговор #1 -: Септември 24, 2009, 10:13:19 am »
Когато някой с твоето ip си обърка паролата няколко пъти сървъра забранява ip адреса временно с цел да предпази потребител от разбиване на паролата му. Изобщо предпазва сървъра от bruteforce attacks.
A systems programmer will know what to do when society breaks down, because the systems programmer already lives in a world without laws.

EVOWOW Private Wow Server
WOTLK Database

Неактивен nezurius

  • Knight
  • *
  • Публикации: 35
  • EVO Karma: 2
  • WTB my keybindings back >.<
Re:Нов логин бъг ?
« Отговор #2 -: Септември 24, 2009, 10:35:49 am »
аха ясно , мерси за бързия отговор  :-)
I'm a little paladin, short and stout. Here's my hammer and here's my trusty mount. When I get in trouble I scream and shout, then I bubble and hearthstone out!

Lolosaurus rex approves !