Автор Тема: Тестовия сървър  (Прочетена 2417 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Do It

  • Гост
Тестовия сървър
« -: Юли 20, 2009, 01:38:25 am »
Имам няколко идеи относно тестовата платформа за 3.1.3:

а) да се разреши направата на ДК без да се изисква 55 лвл герой. Искам да пробвам ДК-то и да репортвам за проблемите в него. И без това героите там няма да се запазят.

б) да се направи раздел във форума, където всеки да репортва проблемите и подобренията свързани с тестовата платформа

Нека заедно опитаме да направим една стабилна платформа за 3.1.3, в дойто всичко да работи на 99%. Моля за бърз отговор, да знам как да действам.

Off
Днес се ъпдейтнах на 3.1.3 и отидох на гости у ДФ - 2 краша за 1 час. Нямам особен избор и трябва да играя тук. Ще помогна да се оправят възможно най много бъгове, само ми дайте да си направя ДК.

Неактивен admin

  • Owner
  • Challenger
  • *****
  • Публикации: 11572
  • EVO Karma: 316
  • Think of will!
    • Peycho's Blog - Think of will!
  • ISP: AWS
  • Герой: Alein
Re:Тестовия сървър
« Отговор #1 -: Юли 20, 2009, 10:18:10 am »
Премахнал съм изиксването да имаш герой 55 лв. преди да си направиш DK.

Тема няма да има отделна понеже се каня да минаваме на 3.1.3 в скоро време, чакам само да оправят anti-cheat системата за тази версия и минаваме.
A systems programmer will know what to do when society breaks down, because the systems programmer already lives in a world without laws.

EVOWOW Private Wow Server
WOTLK Database

Неактивен Requiem_1

  • Challenger
  • *******
  • Публикации: 2815
  • EVO Karma: 0
  • I was born an original I dont intend to die a copy
Re:Тестовия сървър
« Отговор #2 -: Юли 20, 2009, 11:19:00 am »
http://forum.evo.bg/index.php/topic,17025.0.html Аз като тествах тук написах нещата :) Тъкмо и аз влизам сега с DK може да сезасечем :D