Автор Тема: Mob`s Dmg  (Прочетена 3353 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен Muse

  • Crusader
  • **
  • Публикации: 55
  • EVO Karma: 0
  • Eyes are filled with lust to kill
Mob`s Dmg
« -: Юни 13, 2009, 08:50:42 pm »
Момчета даите да погледнем сериозно на нещата..до сега някак си отцелявах ...търпях непоносимия dmg на мобовете ..но сега съм ве4е  70 лвл , горе - долу добре облечен и  най-обикновен моб ми  критва по 1800-1900...нормал  хит -  800-900...всъшност  аз в някои случай ако не изпия колба или не се  хелна с ФА  умирам ..в случай ако ми скочат 2 моба 100% умирам...моля ви  обърнете малко внимание на това и  вземете  го оправете ако е възможно а аз  съм убеден 4е е ...просто не се играе така.
 Иначе сървърът  :rock: :rock: :rock: 
Silence..needed

Неактивен admin

  • Owner
  • Challenger
  • *****
  • Публикации: 11572
  • EVO Karma: 316
  • Think of will!
    • Peycho's Blog - Think of will!
  • ISP: AWS
  • Герой: Alein
Re:Mob`s Dmg
« Отговор #1 -: Юни 13, 2009, 08:53:17 pm »
Имам non-gm герой паладин. Мачкам по 3-ма на моя левел без проблем. Нямам кой знае какви итеми.
A systems programmer will know what to do when society breaks down, because the systems programmer already lives in a world without laws.

EVOWOW Private Wow Server
WOTLK Database

Неактивен Sparrow

  • Duelist
  • *****
  • Публикации: 945
  • EVO Karma: -49
  • Mithrandir's Follower
Re:Mob`s Dmg
« Отговор #2 -: Юни 13, 2009, 08:56:59 pm »
Паладина е друга работа. Ама въпреки това с моя маг който няма армор и не е много добре облечен праскам от 2 до 4 моба на веднъж. 80 левел съм, а някои от мобовете 81-82.
Master of doom, by doom mastered! - Nienor Niniel for Turin Turambar Dagnir Glaurunga.
As long as we are alive we will hope! - Gandalf.
...and Tolkien shall never die! - Me.

Неактивен Muse

  • Crusader
  • **
  • Публикации: 55
  • EVO Karma: 0
  • Eyes are filled with lust to kill
Re:Mob`s Dmg
« Отговор #3 -: Юни 13, 2009, 09:00:05 pm »
иии ..кои левел сте ако не е  тайна  :blink:
Silence..needed

Неактивен Muse

  • Crusader
  • **
  • Публикации: 55
  • EVO Karma: 0
  • Eyes are filled with lust to kill
Re:Mob`s Dmg
« Отговор #4 -: Юни 13, 2009, 09:09:09 pm »
Не,това едва ли има голямо  значение..просто това е първият сървър в който мобовете правят  такъв ненормален dmg..а аз съм минал около 50..играя от 2006 ..не да се хваля или нещо  друго  ,нищо не искам да изтъквам но този dmg от обикновен моб е нереален повярваите ми ..rogue съм добре..с малко армор съм мога да ги  убия 2 и аз но  единия  stun lock яко  после  другия Blind и задължително FA иначе ще пукна. при такива  класове като паладина ..те например могат да се хеалнат и имат  голям армор ...при мага  ..те мага  обикновените мобове не могат да го  докоснат за какво говорим ,особено ако е на arc. Алеин,ако имаш малко свободно време потърси малко информация от някаде и направи някакво сравнение искаи и  2ро мнение от 4овек който наистина е запознат със ситуацията.
Silence..needed

Неактивен MeKeTa

  • Challenger
  • *******
  • Публикации: 2392
  • EVO Karma: 133
  • .:Security System Admin:.
    • Горна Оряховица
  • ISP: evolve or die
  • Side: For The Horde
  • Герой: Aspirin
Re:Mob`s Dmg
« Отговор #5 -: Юни 13, 2009, 09:12:17 pm »
Проблема е , че играете в много фън сървъри, където всичко ви е направено лесно и поднесено на тепсия. :clover: