Автор Тема: Маса с камъни който те хилват???  (Прочетена 3366 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен mimenceto1991

  • Knight
  • *
  • Публикации: 4
  • EVO Karma: 0
  • wow user
Маса с камъни който те хилват???
« -: Октомври 03, 2011, 10:26:25 am »
Аз играя като mage и съм виждала как на бг други като мен не отварят обикновенна маса за храна,а такава която е зелена и се взима камък който те хилва от нея,как става това :question:
И да питам от къде мога да си купя балон :smart:

Неактивен dobermana

  • Duelist
  • *****
  • Публикации: 1313
  • EVO Karma: 51
Re: Маса с камъни който те хилват???
« Отговор #1 -: Октомври 03, 2011, 10:36:04 am »
Вероятно говориш за http://old.wowhead.com/spell=29893, което е магия на warlock, не на mage. За балона виж някой от ведорите в Dalaran
Ние, можещите, водени от незнаещите, вършим невъзможното за кефа на неблагодарните. И сме направили толкова много, с толкова малко, за толкова кратко време, че сме се квалифицирали да правим всичко от нищо. - Константин Иречек (1854 - 1918)

Неактивен mimenceto1991

  • Knight
  • *
  • Публикации: 4
  • EVO Karma: 0
  • wow user
Re: Маса с камъни който те хилват???
« Отговор #2 -: Октомври 03, 2011, 12:36:22 pm »
Вероятно говориш за http://old.wowhead.com/spell=29893, което е магия на warlock, не на mage. За балона виж някой от ведорите в Dalaran

не можах да ги намеря тези балони,като питам пазачите за vedorite  ми излизат много неща и нищо не намерих:)Купих си само едно екзотично животно:)И на едно място като тръгна да вилизам и ме изкарва 5 пъти сигорни и глеам че има двама пазача от хордата,явно това си е тяхно място,само за тях,ама докат зацепя сигорно са се скъсали от смях с мен :doh:
« Последна редакция: Октомври 03, 2011, 03:47:56 pm от mimenceto1991 »

Неактивен dobermana

  • Duelist
  • *****
  • Публикации: 1313
  • EVO Karma: 51
Re: Маса с камъни който те хилват???
« Отговор #3 -: Октомври 03, 2011, 03:52:47 pm »
На всички се случва  :clover:
Ние, можещите, водени от незнаещите, вършим невъзможното за кефа на неблагодарните. И сме направили толкова много, с толкова малко, за толкова кратко време, че сме се квалифицирали да правим всичко от нищо. - Константин Иречек (1854 - 1918)

Неактивен wassewa94

  • Knight
  • *
  • Публикации: 1
  • EVO Karma: 0
  • wow user
  • Герой: mage
mage
« Отговор #4 -: Август 31, 2013, 09:25:10 am »
здравейте, развивам mage draenei на frost сега съм 49 lvl. преди време ми казаха, че в по горен lvl мога да имам елементал който да ми помага. не съм много наясно с играта и незнам как да го получа затова искам да питам някой ако може да ми каже. питах приятели но до сега те не са развивали mage и нямат представа.

Неактивен krastavica

  • Crusader
  • **
  • Публикации: 183
  • EVO Karma: -38
Re: Маса с камъни който те хилват???
« Отговор #5 -: Август 31, 2013, 09:41:33 am »
Елементала се взима от талантите на 50 левел

Един доста силен герой! (Jein)

Неактивен Sapphiron

  • EVOWOW Fan
  • Duelist
  • *
  • Публикации: 1035
  • EVO Karma: -96
  • It is too personal....
  • ISP: BTK
  • Side: For The Horde
  • Герой: Sapphiron
Re: Маса с камъни който те хилват???
« Отговор #6 -: Септември 02, 2013, 09:59:00 am »
Ако искате малко помощ и всякаква информация относно играта,таланти и малко помощ(голд ,някой др. дънгеон) Пишете ми в играта на герой Sapphiron или на герой Vashi
L2P -Learn To Play _!_
I am Paladin