Автор Тема: Премирие  (Прочетена 8182 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен N0MAD

  • Gladiator
  • ****
  • Публикации: 554
  • EVO Karma: -31
  • Love me,hate me,you won't break me
Премирие
« -: Май 26, 2009, 05:11:44 pm »
предлагам да се направят съюзи както е било преди или поне сътгласие да не се нападаме.
Някой ще каже тази темя няма смисъл:
Нали не е честно 1 80ка да дойде да плати хората в барънс или обратното.
преди 2 дена не можеше да се влезе в танарис пък от алита.

От името на малката ни гилдия предлагам същз на всяка гилдияв от алианса която е готова да си държи на думата

Неактивен Sparrow

  • Duelist
  • *****
  • Публикации: 945
  • EVO Karma: -49
  • Mithrandir's Follower
Re:Премирие
« Отговор #1 -: Май 26, 2009, 06:48:13 pm »
Почвате да се оливате много яко. "Достойнсвото не е в това да молиш за милост, а в това да молиш за меча." ... И още 1 подобна фраза "Не показвай милост към страхливеца, а към този, който моли за смърт." (Don't give mercy to a coward. Give mercy to those who beg the sword.)
PvP - Player vs Player = Horde vs Alliance =/= Alliance with Alliance (or Horde)!
Какво му е лошото да те убият няколко пъти. Викнете малко орда, малко хора биха отказали да понабият алианския...
Master of doom, by doom mastered! - Nienor Niniel for Turin Turambar Dagnir Glaurunga.
As long as we are alive we will hope! - Gandalf.
...and Tolkien shall never die! - Me.

Неактивен piem_qko_bira

  • Gladiator
  • ****
  • Публикации: 714
  • EVO Karma: 52
  • Side: For The Horde
Re:Премирие
« Отговор #2 -: Май 27, 2009, 09:54:20 am »
Няколко убийства повече не водят до края на Света  :cool: Вярно е че може да се изнервиш леко, но заслужава ли си?
Това даже може да стимулира човек, да вземе да излезе малко... да пийне една бира или сокче... да види истинския Свят  :cap:

Сървъра е PvP!!!

Вчера една орда, нова в сървърът ме пита, защо не може да пише на алианса, като му разясних, че сървърът е изцяло PvP, момчето остана разочаровано... капка в морето  :doh:
« Последна редакция: Май 27, 2009, 09:59:43 am от piem_qko_bira »
If somebody gives you something - get it! If somebody wants to get you - run! If they don`t give you this thing - get and run! :beer:

Collins

  • Гост
Re:Премирие
« Отговор #3 -: Май 27, 2009, 01:38:50 pm »
Нека да има война! Тарашене на 7 морета!  :freak:

Аве, така си е добре, като те нервят, викаш братчетата от гилда и се млатите..  :up:

Неактивен Requiem_1

  • Challenger
  • *******
  • Публикации: 2815
  • EVO Karma: 0
  • I was born an original I dont intend to die a copy
Re:Премирие
« Отговор #4 -: Май 27, 2009, 01:44:32 pm »
Абе, като не искаш да те бият гледаш на playernmap де има червени уруди и бягаш  :freak:

Неактивен The_rocK

  • Crusader
  • **
  • Публикации: 167
  • EVO Karma: 3
Re:Премирие
« Отговор #5 -: Май 27, 2009, 07:37:47 pm »
предлагам да се направят съюзи както е било преди или поне сътгласие да не се нападаме.
Някой ще каже тази темя няма смисъл:
Нали не е честно 1 80ка да дойде да плати хората в барънс или обратното.
преди 2 дена не можеше да се влезе в танарис пък от алита.

От името на малката ни гилдия предлагам същз на всяка гилдияв от алианса която е готова да си държи на думата

"Si vis pacem, para bellum." - "Ако искаш мир, готви се за война."  :cap:

Неактивен murtys

  • Knight
  • *
  • Публикации: 21
  • EVO Karma: -4
  • evo user
Re:Премирие
« Отговор #6 -: Май 28, 2009, 09:44:52 am »
тръпката от играта е в PvP битките

Неактивен mythical_sword

  • Emperor
  • ***
  • Публикации: 383
  • EVO Karma: -43
  • The Lord of the Rings
Re:Премирие
« Отговор #7 -: Май 28, 2009, 10:31:57 am »
предлагам да се направят съюзи както е било преди или поне сътгласие да не се нападаме.
Някой ще каже тази темя няма смисъл:
Нали не е честно 1 80ка да дойде да плати хората в барънс или обратното.
преди 2 дена не можеше да се влезе в танарис пък от алита.

От името на малката ни гилдия предлагам същз на всяка гилдияв от алианса която е готова да си държи на думата
Мир ли? Като подминеш няколко от "противниковата" фракция и си кажеш" Брей колко добра душа съм" и после те нападнат 3-4 от същите гадове, тогава ще разбереш, че май си в грешка. Война, кървава война. Бой по всичко дето се движи.(Е аз си имам няколко приятелчета който по никакъв начин няма да нападна, но те са приятно изключение от реалността която създаваме всички). :clover:
The Ring yearns to go home, to return to the hand of its Master. They are one, the Ring and the Dark Lord

Неактивен piem_qko_bira

  • Gladiator
  • ****
  • Публикации: 714
  • EVO Karma: 52
  • Side: For The Horde
Re:Премирие
« Отговор #8 -: Май 28, 2009, 11:05:16 am »
Мир ли? Като подминеш няколко от "противниковата" фракция и си кажеш" Брей колко добра душа съм" и после те нападнат 3-4 от същите гадове, тогава ще разбереш, че май си в грешка.
Много съм съгласен с това  :up:
If somebody gives you something - get it! If somebody wants to get you - run! If they don`t give you this thing - get and run! :beer:

Неактивен mythical_sword

  • Emperor
  • ***
  • Публикации: 383
  • EVO Karma: -43
  • The Lord of the Rings
Re:Премирие
« Отговор #9 -: Май 28, 2009, 11:59:09 am »
Ти си от Golden horde. С вас съм в "специални отношения".  :wave: Ако трябва обаче да съм сериозен навсякъде си има мърша - и при Алианса и при Ордата.
« Последна редакция: Май 28, 2009, 12:01:38 pm от mythical_sword »
The Ring yearns to go home, to return to the hand of its Master. They are one, the Ring and the Dark Lord

Неактивен Sparrow

  • Duelist
  • *****
  • Публикации: 945
  • EVO Karma: -49
  • Mithrandir's Follower
Re:Премирие
« Отговор #10 -: Май 28, 2009, 02:46:56 pm »
Правилно. Само че винаги ме е било яд на мършата от "моята" страна, защото не ми пука за другата, ма нали заради такива "прота" се прочуваме...
Master of doom, by doom mastered! - Nienor Niniel for Turin Turambar Dagnir Glaurunga.
As long as we are alive we will hope! - Gandalf.
...and Tolkien shall never die! - Me.

Hope

  • Гост
Re:Премирие
« Отговор #11 -: Май 28, 2009, 10:46:15 pm »
Май ще се вдигне трета световна война.
МОЛЯ НЕВИННИТЕ ГРАЖДАНИ ДА ПОСЛЕДВАТ СЪВЕТА МИ И ДА СЕ ЗАКЛЮЧАТ ПО КЪЩИТЕ!

Ето и една поговорка от мен " Животът е предизвикателство - приеми го! Животът е песен - пей я! Животът е мечта - осъществи я! Животът е игра - играй я! Животът е любов - наслади му се. "

Havana Club

  • Гост
Re:Премирие
« Отговор #12 -: Май 30, 2009, 01:40:59 pm »
Правилно. Само че винаги ме е било яд на мършата от "моята" страна, защото не ми пука за другата, ма нали заради такива "прота" се прочуваме...

Много ми е чудно, къде сте се прочули...?

Неактивен Sparrow

  • Duelist
  • *****
  • Публикации: 945
  • EVO Karma: -49
  • Mithrandir's Follower
Re:Премирие
« Отговор #13 -: Май 30, 2009, 02:00:33 pm »
Из алианса няма как да разбереш. Ела при "нас" да видиш какво е. Половината от гилд мембърите ми не искат да ходят по инстове с Gods of War, защото някакъв си там обирал предмети, които не са за него. Как да им се обясни, че не всички са такива. Това имам предвид. Че по гилдовете има мърши и никой не помни добрите играчи в 1 гилд пред лошите играчи.
Master of doom, by doom mastered! - Nienor Niniel for Turin Turambar Dagnir Glaurunga.
As long as we are alive we will hope! - Gandalf.
...and Tolkien shall never die! - Me.

Havana Club

  • Гост
Re:Премирие
« Отговор #14 -: Май 30, 2009, 02:07:34 pm »
Из алианса няма как да разбереш. Ела при "нас" да видиш какво е. Половината от гилд мембърите ми не искат да ходят по инстове с Gods of War, защото някакъв си там обирал предмети, които не са за него. Как да им се обясни, че не всички са такива. Това имам предвид. Че по гилдовете има мърши и никой не помни добрите играчи в 1 гилд пред лошите играчи.

Грешно съм те разбрал.
Във всяко стадо си има "мърши" (както ти ги нарече). Но не само при вас е така...  :confused: