Автор Тема: Desislava  (Прочетена 3734 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен NEMEZIS

  • Crusader
  • **
  • Публикации: 117
  • EVO Karma: 1
Desislava
« -: Май 11, 2009, 12:54:05 am »
Мисля, че е всеобщо известен факт, че човекът използващ този акаунт във форума е истинският собственик на героят с име Desislava - АЗ. След дълги и широки разговори относно собствеността на този герой бих желал да помоля Админа да реши по най-лесният начин спора - да смени паролата на акаунта, на който е Desislava и да я изпрати на посоченият при регистрирането му е-мейл. Мисля, че с това определено ще се докаже принадлежността на героя.... Благодаря предварително.  :clover:

Неактивен Fire

  • Crusader
  • **
  • Публикации: 71
  • EVO Karma: -3
Re:Desislava
« Отговор #1 -: Май 11, 2009, 11:36:18 am »
И на мен ми откраднаха Rogue - Bk ако е тей и аз искам да ми пратят паролата на пощата която е посочена в регистрацията и аз да си върна героя 10x предварително

Неактивен admin

  • Owner
  • Challenger
  • *****
  • Публикации: 11572
  • EVO Karma: 316
  • Think of will!
    • Peycho's Blog - Think of will!
  • ISP: AWS
  • Герой: Alein
Re:Desislava
« Отговор #2 -: Май 11, 2009, 02:32:53 pm »
Мисля, че е всеобщо известен факт, че човекът използващ този акаунт във форума е истинският собственик на героят с име Desislava - АЗ. След дълги и широки разговори относно собствеността на този герой бих желал да помоля Админа да реши по най-лесният начин спора - да смени паролата на акаунта, на който е Desislava и да я изпрати на посоченият при регистрирането му е-мейл. Мисля, че с това определено ще се докаже принадлежността на героя.... Благодаря предварително.  :clover:

Защо не си знаеш паролата на акаунта?
A systems programmer will know what to do when society breaks down, because the systems programmer already lives in a world without laws.

EVOWOW Private Wow Server
WOTLK Database

Неактивен NEMEZIS

  • Crusader
  • **
  • Публикации: 117
  • EVO Karma: 1
Re:Desislava
« Отговор #3 -: Май 11, 2009, 02:44:39 pm »
Защо не си знаеш паролата на акаунта?

Била е сменена в периода, в който не играех на сървъра.

Неактивен Fire

  • Crusader
  • **
  • Публикации: 71
  • EVO Karma: -3
Re:Desislava
« Отговор #4 -: Май 11, 2009, 03:29:58 pm »
Моя роуг също го откраднаха когато неиграех  :confused:

Неактивен c3ko

  • Crusader
  • **
  • Публикации: 88
  • EVO Karma: 3
Re:Desislava
« Отговор #5 -: Май 11, 2009, 06:04:08 pm »
Мисля, че е всеобщо известен факт, че човекът използващ този акаунт във форума е истинският собственик на героят с име Desislava - АЗ. След дълги и широки разговори относно собствеността на този герой бих желал да помоля Админа да реши по най-лесният начин спора - да смени паролата на акаунта, на който е Desislava и да я изпрати на посоченият при регистрирането му е-мейл. Мисля, че с това определено ще се докаже принадлежността на героя.... Благодаря предварително.  :clover:
Значи аз съм в момента притежателя на  Desislava.  До колкото знам ти си дал героя на Edin ili Stormcaller -както искате му кажете , та на него му дадох 2 героя 70 левел и той ми даде Desislava . Така че не съм я откраднал а я взех съвсем честно и съм дал както казах 2 героя. Така че не е често да  ми вземате Десислава след като съм я взел честно.Мисля че трябва да видите Edin и на него да му се търси сметка .Но както казах няма да е честно да ми вземете героя след като съм му взел много итеми дигнах му много  левели ,  и доста репутация  и така нататък.......Ако истинския собственик иска да приказва с мен да ме намери на скайп -demon4o_seka.....
Kai (ActOfWar)- No longer playing WOW...........join the LOL......

Неактивен NEMEZIS

  • Crusader
  • **
  • Публикации: 117
  • EVO Karma: 1
Re:Desislava
« Отговор #6 -: Май 11, 2009, 06:17:21 pm »
С c3ko се разбрахме по въпроса за героя, така че ще помоля темата да бъде заключена. Приятна игра на всички. Ако някой се интересува, Desislava остава на c3ko.  :clover:

Неактивен c3ko

  • Crusader
  • **
  • Публикации: 88
  • EVO Karma: 3
Re:Desislava
« Отговор #7 -: Май 11, 2009, 06:21:14 pm »
С c3ko се разбрахме по въпроса за героя, така че ще помоля темата да бъде заключена. Приятна игра на всички. Ако някой се интересува, Desislava остава на c3ko.  :clover:
Еми мога да кажа само едно голямо благодаря чя се оказа добър човек,въпреки че и ти имаше право... Мерси... :clover:
Kai (ActOfWar)- No longer playing WOW...........join the LOL......

Неактивен admin

  • Owner
  • Challenger
  • *****
  • Публикации: 11572
  • EVO Karma: 316
  • Think of will!
    • Peycho's Blog - Think of will!
  • ISP: AWS
  • Герой: Alein
Re:Desislava
« Отговор #8 -: Май 11, 2009, 06:53:32 pm »
Не мога да разбера в какви интриги ме замесвате?

На някой му се ще да му затрия акаунта. В "сесия"(на триене) съм не занимавайте с глупости.
A systems programmer will know what to do when society breaks down, because the systems programmer already lives in a world without laws.

EVOWOW Private Wow Server
WOTLK Database