Автор Тема: Zadnik (с извинение)  (Прочетена 12001 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

PiRaMiDa7a

  • Гост
Re:Zadnik (с извинение)
« Отговор #15 -: Май 06, 2009, 04:00:27 am »
Баннал съм хората, които хванах в крачка (късмет), заключил съм акаунтите на останалите притежатели на итемите (не са половината сървър, а са около 5-6 човека). Kurun, npc-то което започва серията от куестове съм го изтрил докато не бъде оправен. При следващи подобни изцепки, пострадалите ще бъдат повече. За сега няма да трия гилдии както се бях заканил.
От мен лека нощ.
Ок баннати сме може ли да знам поне за какув период от време ще е тоя банн?И ако мойе проверете още кои хора ползваха тоя бъг от алиансите макар че само нас видяхте в инстанцията и проверете босовете какув демиж правят за да не кайат някои хора защо биехме само 5 човека там .
п.п.Азума го беше яд че дигнах преди него това явно Живота му един WOW но ще се оправи и тои един ден като порасне хахаахххаа .миленчо на 15 сме на парти да дивеем  :up: :up: :up: :up: :up:то са е видяло че няма да играя поне парти си прая  :up: :up: :up:

Неактивен Shunae

  • Gladiator
  • ****
  • Публикации: 772
  • EVO Karma: -9
  • WOW Beta Tester
Re:Zadnik (с извинение)
« Отговор #16 -: Май 06, 2009, 08:42:08 am »
Ок баннати сме може ли да знам поне за какув период от време ще е тоя банн?И ако мойе проверете още кои хора ползваха тоя бъг от алиансите макар че само нас видяхте в инстанцията и проверете босовете какув демиж правят за да не кайат някои хора защо биехме само 5 човека там .
п.п.Азума го беше яд че дигнах преди него това явно Живота му един WOW но ще се оправи и тои един ден като порасне хахаахххаа .миленчо на 15 сме на парти да дивеем  :up: :up: :up: :up: :up:то са е видяло че няма да играя поне парти си прая  :up: :up: :up:
Цитирам:Лягам да спа за 2 часа и после пак ставам да дигам.

С това ми се изчерпва мнението за теб. :bounce:
« Последна редакция: Май 06, 2009, 08:46:26 am от Shunae »

PiRaMiDa7a

  • Гост
Re:Zadnik (с извинение)
« Отговор #17 -: Май 06, 2009, 02:54:35 pm »
Цитирам:Лягам да спа за 2 часа и после пак ставам да дигам.

С това ми се изчерпва мнението за теб. :bounce:
азума това е само докато дигна а ти даже си направи нов герои за да има какво да правиш а шаун и мерлин дет също бъгваха неги виждам в банн листата и сички останали които бъгваха а каза само на тия дет завиждаш е келеш то има ли за нещо дет не завиждаш хахаахах ае с здраве лапе и дигаи сега си номер 1 хахахах  :up: :up: :up: :up: :up:
« Последна редакция: Май 06, 2009, 03:04:52 pm от PiRaMiDa7a »

Неактивен Shunae

  • Gladiator
  • ****
  • Публикации: 772
  • EVO Karma: -9
  • WOW Beta Tester
Re:Zadnik (с извинение)
« Отговор #18 -: Май 06, 2009, 03:05:45 pm »
азума това е само докато дигна а ти даже си направи нов герои за да има какво да правиш а шаун и мерлин дет също бъгваха неги виждам в банн листата и сички останали които бъгваха а каза само на тия дет завиждаш е келеш то има ли за нешто дет не завиждаш хахаахах ае с здраве лапе и дигаи сега си номер 1 хахахах
Аз ги направих,защото вдигах с приятели,и да им помагам.Ама едва ли знаеш това,нали? ;)

Неактивен gemeto

  • Crusader
  • **
  • Публикации: 88
  • EVO Karma: -12
Re:Zadnik (с извинение)
« Отговор #19 -: Май 06, 2009, 03:12:12 pm »
Аз ги направих,защото вдигах с приятели,и да им помагам.Ама едва ли знаеш това,нали? ;)
ама ти си имал приятели ли бе... :blink: :blink:

Неактивен Crussader

  • Crusader
  • **
  • Публикации: 97
  • EVO Karma: -1
Re:Zadnik (с извинение)
« Отговор #20 -: Май 06, 2009, 03:16:55 pm »
Само не ми е ясно защо търсите вината в другите при полужение че си виновен ...
Аз Merllin несъм ползвал бъгове за да дигам нива или пък да се обличам... и има хора които могат да го подвърдят.
-Е да някои твърдят даже че и хак съм ползвал  :doh: ... Това само Милен може да го каже ...
Приятна игра...

Неактивен gemeto

  • Crusader
  • **
  • Публикации: 88
  • EVO Karma: -12
Re:Zadnik (с извинение)
« Отговор #21 -: Май 06, 2009, 03:23:09 pm »
Само не ми е ясно защо търсите вината в другите при полужение че си виновен ...
Аз Merllin несъм ползвал бъгове за да дигам нива или пък да се обличам... и има хора които могат да го подвърдят.
-Е да някои твърдят даже че и хак съм ползвал  :doh: ... Това само Милен може да го каже ...
Приятна игра...
сам се дъниш, обясни ми как точно 10-15 мин спел като shaun качи 80 лвл, вие двамата взехте achievement points за килването на каел в нахх, като той е с normal - 6 mil   heroic - 12(14 забравих кое по точно е)
има и друга уловка на normal прави повече от 1 дмг а на heroic 1 фактически ако е на нормал трябва да хелваш shaun а heroic и двамата биете но прекалено много лифе... за 10 мин ...... забрави.

питам се защо сам се прееба + това абелур като излезе от нахх вие го обихте с тоя буф....... ай вари ми се обясняваи... Пе.....

ArtI^

  • Гост
Re:Zadnik (с извинение)
« Отговор #22 -: Май 06, 2009, 03:38:58 pm »
да интересно как ще саборят кел на нормал като тои прави тогава по 2к дмг на тоя маната му безкрайна ли е пак и шаун без бъг не може да смъкне за 10мин 6 мил кръв..... а на хероик има 13мил. едвали се вземат ей така за 10 мин тей че моля ти се не се прави на интересен просто не пиши щото влизаш в много дълбоки води и има шанс още повече да сгафиш и сам да се разобличиш.....радвай се че не са те банирали а банираха нас за пореден път правдата възтържествува аре пак азума не искам да го коментирам през цялото време бяхме с иво в конферент и тоя нон стоп питаше какво става дали не завижда или просто е загрижен дали има бъгове все още не знам ама мисля че е цар :)
« Последна редакция: Май 06, 2009, 03:43:45 pm от ArtI^ »

Неактивен Requiem_1

  • Challenger
  • *******
  • Публикации: 2815
  • EVO Karma: 0
  • I was born an original I dont intend to die a copy
Re:Zadnik (с извинение)
« Отговор #23 -: Май 06, 2009, 04:27:40 pm »
Merllin ми каза по skype че не са ползвали бъг а че някакви са излезли и са убили Кел  :confused: Съмнително, 2ма човека го биха на Hероик за точно 9 минути след влизането в инстанцията, но щом казва че е така ... само Alein и МеКета знаят, да видим тяхното мнение  :doh:

Неактивен Crussader

  • Crusader
  • **
  • Публикации: 97
  • EVO Karma: -1
Re:Zadnik (с извинение)
« Отговор #24 -: Май 06, 2009, 04:34:28 pm »
Хич не ги слушай какво говорят...Искат сега те като са банирани и да натопят и други...
Нито съм ползвал бъгове нито и ще ползвам...Имам и снимки които ще покажат кой е ползвал бъга.. Анти

PiRaMiDa7a

  • Гост
Re:Zadnik (с извинение)
« Отговор #25 -: Май 06, 2009, 04:58:49 pm »
Хич не ги слушай какво говорят...Искат сега те като са банирани и да натопят и други...
Нито съм ползвал бъгове нито и ще ползвам...Имам и снимки които ще покажат кой е ползвал бъга.. Анти
ама имаш арчивмент е кавал за убиването на кел ае да провери мекета да видим тогава нали се записва хахааха  :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Неактивен misteria

  • Knight
  • *
  • Публикации: 5
  • EVO Karma: -1
  • evo user
Re:Zadnik (с извинение)
« Отговор #26 -: Май 06, 2009, 05:47:36 pm »
Какви са банновете ?
За колко време ?

Неактивен Sparrow

  • Duelist
  • *****
  • Публикации: 945
  • EVO Karma: -49
  • Mithrandir's Follower
Re:Zadnik (с извинение)
« Отговор #27 -: Май 06, 2009, 08:10:11 pm »
ОПРАВДАНИЯ! Аман... Понесете си наказанието като хората бе, кво само мрънкате. Гледайте вас другите са си за тях. Ще ви падне бана, ще си играете пак. Азума кво ви е виновен, че бъгвате.
Master of doom, by doom mastered! - Nienor Niniel for Turin Turambar Dagnir Glaurunga.
As long as we are alive we will hope! - Gandalf.
...and Tolkien shall never die! - Me.

ArtI^

  • Гост
Re:Zadnik (с извинение)
« Отговор #28 -: Май 06, 2009, 08:12:34 pm »
Хич не ги слушай какво говорят...Искат сега те като са банирани и да натопят и други...
Нито съм ползвал бъгове нито и ще ползвам...Имам и снимки които ще покажат кой е ползвал бъга.. Анти
само да те светна че около кел няма траш и никога не е излизал с рен го пробахме още като дигнахме на следващия ден и го бихме кам 30 мин и се отказахме защото му бяхме взели 1 милион и оставаха още 13 и не ни се стоеше 100 години за туи се самоубихме в сафирон и решихме да изчакаме абелур и слингар да доидат за повече дпс в последствие и фата.(само да добавя че ние си хвърлихме всички quest итеми от гризли хилс като влязохме в зул драк да не говоря че хвърляхме даже докато бяхме там защото не знаехме половината дали не са от бореан тундра или от тая територия и ни пълнеха инвентара.даже не сме ги използвали тия неща за да минем някой quest всичко честно и почтенно сме си изпалнявали до 80 лвл). Имам  само един въпрос като не сте използвали тоя quest  итем никога  как като излязохме от Naxx  избихте фаталити абелур и слингар и те даже казаха че сте ги убили с тоя итем ?


Сега като се поразрових забелязах че са те репортвали добро оправдание!
Значи тази магия http://thottbot.com/s53022 прави откачен демидж. Или пак е някъв бъг със айтем или просто магията е бъгната. Видял съм е на играча Merllin. Въпросната магия се пуска до безкрай (на секунда по 10 пъти минимум и нямаше как да снимам всички), и прави 7к на секунда. Ще постна снимки след малко, още чакам обработка.

П.С. Мерлин разбирам, че си фр, обаче да ползваш бъгове... обоснови се по някакъв начин.

П.С.2 Поствам темата тук, защото ако е бъг то има хора, които се възползват от него. Ако не е... моя грешка.

П.С.3 Качил съм снимките, но пише Waiting Approval! Които може нека да ги види.
Хехе първо да подчертая,че несъм ползвал каквито и да бъгове и хакове за вдигане на лвл и т.н.
Мхм а относно тази магия..хмм ами както да ти кажа това беше бъг от играта.т.е като сървара крашна имах 1 бъф iner fire ili нещо такова.Беше ми се бъгнал и имах 7 такива  :freak: и си биех...изчаках 3 мин да се махне и си продължих...а доколкото до тоя бъг в по горните теми исках и аз да го пробвам,но незнаех че може да се пуска на мен и го хвърлих за да си взема 1 зелен итем за разрушение.Това е от мен дано разберете за какво става на дума..
Ако искате още снимки и аз имам такива на които хорда ми прати 5 цифрен дмг започващ от 20+
 :clover:

Предполагам че това не е от бъгавия quest итем нали ?? Отречи моля те....Сега едвал ли има някой толкова глупав да му повярва или пък има ???

Можеш да престанеш да лъжеш жалак си!!!
« Последна редакция: Май 06, 2009, 08:29:33 pm от ArtI^ »

Неактивен MeKeTa

  • Challenger
  • *******
  • Публикации: 2392
  • EVO Karma: 133
  • .:Security System Admin:.
    • Горна Оряховица
  • ISP: evolve or die
  • Side: For The Horde
  • Герой: Aspirin
Re:Zadnik (с извинение)
« Отговор #29 -: Май 06, 2009, 08:41:22 pm »
Вярвам само на доказателства. Тези от дума на дума не разглеждам. Тествал съм споменатата магия и итема, който група от тарикати ползваха в инстанция. Лично се убедих, че споменатата групичка бъгва. Така, че всякакви теми и постове с цел натопявания са излишни.
Пак ви казвам, вярвам единствено на доказателства, а не недоказани тези.

п.п.: Именно за това ви е направен този раздел, за да пишете за измамите на играчите. Друг е въпроса, че след като ги баннах, половината от сървъра знаеха за проблема, а си мълчаха. Най-ми е лесно утре да ви изтрия всички герои, да ви пусна една чиста инталация на сървъра и всички да играете от нулата. Мен с нищо не ме засяга вашата игра. Всичко е за вас и както си го направите вие.
« Последна редакция: Май 06, 2009, 08:45:33 pm от MeKeTa »