Автор Тема: Арена отбор  (Прочетена 3420 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Panika

  • Гост
Арена отбор
« -: Март 01, 2009, 12:43:12 am »
Търи се отбор за Panika-Mon.Косата му е щръкнала, стил пънк,от племето Darkspear.Знае се, че владее гоблинските рецепти на инженерството и умението да търси и преработва руда.Специализиран е в умението на изцеление.Екипировката му е подобна, на ветеран от Първата Война.

Така де.След лиричното отклонение.Търся отбор за Troll Shaman,Panika, Максимум Инженер и Миньор.Restoration build.Почти идеално облечен.430 resilience.

Изискване:2050+ рейтинг
Желателно е хубав гиър и хитра игра.Това е.

ArtI^

  • Гост
Re:Арена отбор
« Отговор #1 -: Март 01, 2009, 01:38:47 am »
хахах лирическото отклонение ми допадна напомни ми на един пост на един друг играч но този пост не ми се струва толкова лейм  :-)  :up: иначе може да пробвам да ти помогна с Hitsy
« Последна редакция: Март 01, 2009, 01:40:23 am от ArtI^ »

RandomNickname

  • Гост
Re:Арена отбор
« Отговор #2 -: Март 02, 2009, 01:10:00 pm »
Бих си позволил малкия offtopic, за да повдигна темата и да отбележа, че понятие като "хитра игра" в този сървър няма. Нещата са доста назад. Има хора, които са циклили повече за gear и следователно, такива, които не са.

Неактивен gecatta

  • Crusader
  • **
  • Публикации: 112
  • EVO Karma: -8
Re:Арена отбор
« Отговор #3 -: Март 02, 2009, 11:02:38 pm »
Бих си позволил малкия offtopic, за да повдигна темата и да отбележа, че понятие като "хитра игра" в този сървър няма. Нещата са доста назад. Има хора, които са циклили повече за gear и следователно, такива, които не са.
Ти пък много разбираш :doh: :doh:

Panika

  • Гост
Re:Арена отбор
« Отговор #4 -: Март 02, 2009, 11:31:48 pm »
Под хитра имах предвид тактика, стратегии, познания по другия клас.Карай ...

RandomNickname

  • Гост
Re:Арена отбор
« Отговор #5 -: Март 03, 2009, 01:42:44 am »
Под хитра имах предвид тактика, стратегии, познания по другия клас.Карай ...
А aз какво мислиш, че имах предвид?

Panika

  • Гост
Re:Арена отбор
« Отговор #6 -: Март 03, 2009, 01:45:18 am »
А aз какво мислиш, че имах предвид?
Че всички стари играчи са наядени до шия и няма интерес и интрига.Аз така тълкувам