Автор Тема: Относно правило 8  (Прочетена 13119 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен shaunn

  • Crusader
  • **
  • Публикации: 164
  • EVO Karma: -17
  • Better Late Than Never
Относно правило 8
« -: Юли 31, 2008, 10:43:20 am »
Направих тази тема защото не мисля , че само в нас играем на повече от 1 компютъра ЛоЛ.
В нас играем на 3 компютъра и сме с 1 IP аз брат ми и майка ми акаунтите са :
gogo7o0o , petimeti2 и Miemi .
ПП: Тук всеки който е в същата ситуация и не иска бан може да пише  :-)



8. Забранява се мултирегистрацията на акаунти от един и същ IP адрес без да уведомите администратор или GM за причината!
При неспазване на това правило ще бъде забранен IP адреса!

« Последна редакция: Август 22, 2008, 12:25:37 am от shaunn »

Panika

  • Гост
Re: Относно правило 8
« Отговор #1 -: Юли 31, 2008, 10:50:24 am »
Еми и аз имам брат - който и тои играе уоу - пък и аз самия си имам втори акаунт с активен герой.

Неактивен The_rocK

  • Crusader
  • **
  • Публикации: 167
  • EVO Karma: 3
Re: Относно правило 8
« Отговор #2 -: Юли 31, 2008, 04:48:05 pm »
Аз и Zywer сме с едно IP ... акаунта му го направих от моето PC  :confused:

Неактивен x3m

  • Challenger
  • *******
  • Публикации: 2251
  • EVO Karma: 16
Re: Относно правило 8
« Отговор #3 -: Август 01, 2008, 10:49:23 am »
така и не разбрахте че се гледа last ip, маааму!

skini113

  • Гост
Re: Относно правило 8
« Отговор #4 -: Август 04, 2008, 05:50:10 pm »
Аз имах 2 акаунта,но като разбрах вече не играя единия и останах само с 1
Акаунтите ми бяха Skini_113 i Skini113. С първия вече не влизам влизам със втория обаче влизам с един друг акаунт Angermogu той е на един приятел който няма ток и иска да влизам от време на време колкото за някой раид да му печеля itemi i tokeni

Неактивен valio_

  • Challenger
  • *******
  • Публикации: 2399
  • EVO Karma: 171
  • Forum Nightmare
Re: Относно правило 8
« Отговор #5 -: Август 08, 2008, 09:18:19 pm »
е какво правим когато аз знам 5-6 акаунт-а и вляза с тях последователно админа ще ме засече и ще ги банне
смешно е
Blade with whom i lived, Blade with whom now i died,
 serve right and justice one last time, seek last heart of evil, still one life of evil,
 cut well old friend, and then farewell

Неактивен BallRog

  • Knight
  • *
  • Публикации: 34
  • EVO Karma: -2
  • SHARCY
Re: Относно правило 8
« Отговор #6 -: Август 08, 2008, 10:05:28 pm »
Хах ми аз знам сащо доста аксета които са ми оставили.Ама на ся бан и причина не ми казват ама....И за рутера сам казал ........

Неактивен valio_

  • Challenger
  • *******
  • Публикации: 2399
  • EVO Karma: 171
  • Forum Nightmare
Re: Относно правило 8
« Отговор #7 -: Август 09, 2008, 07:05:28 pm »
за да няма проблеми ето acc-ta с които може да вляза
valio_
ivo_izroda
Evilmaster
Metallica
играя най вече с valio_ и помагам от време на време на приятели
Blade with whom i lived, Blade with whom now i died,
 serve right and justice one last time, seek last heart of evil, still one life of evil,
 cut well old friend, and then farewell

Неактивен x3m

  • Challenger
  • *******
  • Публикации: 2251
  • EVO Karma: 16
Re: Относно правило 8
« Отговор #8 -: Август 09, 2008, 08:45:25 pm »
е какво правим когато аз знам 5-6 акаунт-а и вляза с тях последователно админа ще ме засече и ще ги банне
смешно е


Кое точно му е смешното. mutiaccounting-а е забранен навсякъде. Кажи една причина да не е забранен и тук?

Неактивен BallRog

  • Knight
  • *
  • Публикации: 34
  • EVO Karma: -2
  • SHARCY
Re: Относно правило 8
« Отговор #9 -: Август 09, 2008, 11:35:41 pm »
Май не разбра ко ти каза точно но нищо караи

Неактивен Shunae

  • Gladiator
  • ****
  • Публикации: 772
  • EVO Karma: -9
  • WOW Beta Tester
Re: Относно правило 8
« Отговор #10 -: Август 10, 2008, 12:42:10 am »
И аз.
1.Melter(липсващи герои)
2.Meltra(настоящ)
3.Azuma
Май и 4-ти имам,но не го помня.

X-ecutioner

  • Гост
Re: Относно правило 8
« Отговор #11 -: Август 10, 2008, 04:33:14 am »
Цитат
IP 85.217.146.164 също по тази логика има мултирегистрация

Да го постна пак за всеки случай, че доста време съм отделил за игра в този сървър и не искам да си изгубя героите, както се случи с доста приятели. :sad:

Неактивен BallRog

  • Knight
  • *
  • Публикации: 34
  • EVO Karma: -2
  • SHARCY
Re: Относно правило 8
« Отговор #12 -: Август 10, 2008, 12:05:52 pm »
Ба и да се обявявате и да не се, кат ви бан и причина кат не ви кажат еи таи кат мен ще седите и ще гледате тъпо.И аз играя от мн време колко сам се бласкал за 1 герой 70лв,сигорно една година си играх да го дигам,понеже работата ми е такава че на 2 седмици 2 дена сам в вов ако вляза.И накрая праиш дарение,след което гм решава да те бан и да не ти каже и причина.Нешта и да го цитирам гм кво е казал.Ама понякога си мисля че се даржи детински.
Не се обиждаи мекета ама уш нерви да сте имали и кво беше там а една пречина не каза за какво сам банет.Можеби някой играчи са се оплакали че немогат да ме бият,м проблема им не е ж героя а зад героиното устройство.
ПС:Още веднаж извинявам се на гм-тата ,да но не се засегните или помислите че се дразня щот сам банед.В момента просто ми е тапо щот ми обихте желанието да играя вов,заради някакав бан без причина и обяснение.

Неактивен Wollverine

  • Emperor
  • ***
  • Публикации: 289
  • EVO Karma: -35
Re: Относно правило 8
« Отговор #13 -: Август 10, 2008, 01:10:44 pm »
ето и аз  :freak:
1.acc - wollverine
2.acc - lord_necron2
3.acc - thebest

wollverine ми е основното ацц а другите са ацц-та на мои приятели с които влизам да си помагам от време на време да не стане гаф от ся ви ги казвам

Неактивен MeKeTa

  • Challenger
  • *******
  • Публикации: 2392
  • EVO Karma: 133
  • .:Security System Admin:.
    • Горна Оряховица
  • ISP: evolve or die
  • Side: For The Horde
  • Герой: Aspirin
Re: Относно правило 8
« Отговор #14 -: Август 10, 2008, 03:30:08 pm »
Ба и да се обявявате и да не се, кат ви бан и причина кат не ви кажат еи таи кат мен ще седите и ще гледате тъпо.И аз играя от мн време колко сам се бласкал за 1 герой 70лв,сигорно една година си играх да го дигам,понеже работата ми е такава че на 2 седмици 2 дена сам в вов ако вляза.И накрая праиш дарение,след което гм решава да те бан и да не ти каже и причина.Нешта и да го цитирам гм кво е казал.Ама понякога си мисля че се даржи детински.
Не се обиждаи мекета ама уш нерви да сте имали и кво беше там а една пречина не каза за какво сам банет.Можеби някой играчи са се оплакали че немогат да ме бият,м проблема им не е ж героя а зад героиното устройство.
ПС:Още веднаж извинявам се на гм-тата ,да но не се засегните или помислите че се дразня щот сам банед.В момента просто ми е тапо щот ми обихте желанието да играя вов,заради някакав бан без причина и обяснение.
И на мен ми стана много интересно когато видях твоят акаунт и IP, но така става понякога.Да кажа и за всички останали. Когато играете много 'маймунки' на един клон и едната 'маймунка' натежи, клона се чупи и падат всичките.

2008-07-15 15:57:46 ERROR:MovementHandler: player Dage (guid 14050) sent a packet (opcode 857) that is 4 bytes larger than it should be. Kicked as cheater.
2008-07-15 15:59:15 ERROR:MovementHandler: player Dage (guid 14050) sent a packet (opcode 218) that is 4 bytes larger than it should be. Kicked as cheater.
2008-07-15 16:00:30 ERROR:MovementHandler: player Dage (guid 14050) sent a packet (opcode 218) that is 4 bytes larger than it should be. Kicked as cheater.
Което ще рече, че на 15.07.2008 в 15.59 часа играча Dage се е мъчил да пуска хак в сървъра и антихак системата го е засякла. А играча Dage е със следната информация за last_ip по акаунт.
IP- 85.217.181.120 |Char- Dage |Acc- ZAPRIAN    |Ето и останалите акаунти с last_ip от това IP.
+----------------+------+------------+
| last_ip        | id   | username   |
+----------------+------+------------+
| 85.217.181.120 | 1231 | BALLROG    |
| 85.217.181.120 | 3446 | ZAPRIAN    |
| 85.217.181.120 | 6334 | RAVENHEART |
| 85.217.181.120 | 8779 | Bam        |
+----------------+------+------------+
И не си мислете, че главната причина за да бъде баннат който и да било е мултирегистрация. Всеки изгонен си го е заслужил. Всеки на който съм премахнал бан, е било по моя преценка и изцяло мое решение.
Същата ситуация беше и с Puhata. Оплаква се сумати време по форума, че не знаел причината за бана си, а след известно време се сети, че еди си кога се е пробвал да пуска хак. Но както и да е...продължавайте да си  пишете, не ми пречите. А и темите с едно кликане изчезват. :)
Have a nice day and game  :clover:
« Последна редакция: Август 10, 2008, 03:32:07 pm от MeKeTa »