Автор Тема: Как мога да играя в сървара на evoto като съм на telnet ?  (Прочетена 5026 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

BahFullFen

  • Гост
Дочух че можело.Сега си влизам през proxy в сайта и форума,сигурно така и ще може да се играе в сървъра,само да до уточните как точно става.

Неактивен MeKeTa

  • Challenger
  • *******
  • Публикации: 2392
  • EVO Karma: 133
  • .:Security System Admin:.
    • Горна Оряховица
  • ISP: evolve or die
  • Side: For The Horde
  • Герой: Aspirin
Не са ти нужни никакви проксита за да играеш в сървъра. Ако има проблем, то той е от доставчика ти. Няма ограничени мрежи до момента към сървъра. Единствените ограничения са банираните IP-та на провинилите се играчи.
Сложи само този ред set realmlist wow.evo.bg във файла realmlist.wtf, увери се че само този ред е и няма никакви други. Затваряш,записваш и влизай спокойно в играта.

Неактивен Dec0

  • Gladiator
  • ****
  • Публикации: 502
  • EVO Karma: -15
  • Fir In My Life! (w8)
Братовчед ми е на маги(телнет), но и той неможе да влиза в сърварите, явно е от интернет доставчикът ви  :cap:

BahFullFen

  • Гост
А бе разбира се,че е от доставчика.Както знаете TelNet и Evo са конкуренти и може би нарочно е направено,че нямаме достъп към вашите,общо казано,работи,както и вие не можете да влизате в сървъри на TelNet.
Чакам си отговора :D

Неактивен El_DiABLo^^

  • Rival
  • ******
  • Публикации: 1903
  • EVO Karma: 34
  • GOSU player
  • Side: For The Alliance
Отговор: Как мога да играя в сървара на evoto кат&#
« Отговор #4 -: Април 24, 2008, 11:59:03 pm »
EVO не ограничава достъпа на клиентите си! Също така и Game сърварите им са достъпни за всички! С излкючние на CS сървара до който БТК нямат достъп. => трябва да можеш да играеш без проблеми ;)

Неактивен MeKeTa

  • Challenger
  • *******
  • Публикации: 2392
  • EVO Karma: 133
  • .:Security System Admin:.
    • Горна Оряховица
  • ISP: evolve or die
  • Side: For The Horde
  • Герой: Aspirin
А бе разбира се,че е от доставчика.Както знаете TelNet и Evo са конкуренти и може би нарочно е направено,че нямаме достъп към вашите,общо казано,работи,както и вие не можете да влизате в сървъри на TelNet.
Чакам си отговора :D
Отговорих ти мисля точно и ясно. Задай този въпрос на администратора на интернет доставчика ти и нека той ти отговори защо не можеш да влезеш. :)

Неактивен dae

  • Gladiator
  • ****
  • Публикации: 737
  • EVO Karma: -11
  • One sick bastard. Dyxless, The proud one.
EVO не ограничава достъпа на клиентите си! Също така и Game сърварите им са достъпни за всички! С излкючние на CS сървара до който БТК нямат достъп. => трябва да можеш да играеш без проблеми ;)
шшшш искам да цъкам ЦС тука  е ... к'во като съм на БТК ? (Баси Тъкмо Кънеткна)
Само слабите се стремят към порядък. Силните владеят ХАОСА... A.C.A.B.
If you wake up at a different time and in a different place, could you wake up as a different person ?Тя ми вика "ама аз си имам гадже" ... то и аз си имам телевизор вкъщи, ама ходя на кино нали !?!?!

BahFullFen

  • Гост
Щом не признавате,че няма ограничение в сървърите ще ви помоля да влезете в форума на телнет http://forum.gorna.net и ще видите,че не можете да влезете там,защото между телнет и евото си има някакво ограничение.
Ще питам и Sani и Aliens ли там как се пишеше вашият админ и да се надявам,че ще ми решат проблема.

Неактивен Dec0

  • Gladiator
  • ****
  • Публикации: 502
  • EVO Karma: -15
  • Fir In My Life! (w8)
А бе разбира се,че е от доставчика.Както знаете TelNet и Evo са конкуренти и може би нарочно е направено,че нямаме достъп към вашите,общо казано,работи,както и вие не можете да влизате в сървъри на TelNet.
Чакам си отговора :D

Ние можем да влизаме във сървара ви! Също така и във тракера и форума ви, но преди неможех ме.
« Последна редакция: Април 25, 2008, 12:50:11 pm от Dec0 »

Неактивен El_DiABLo^^

  • Rival
  • ******
  • Публикации: 1903
  • EVO Karma: 34
  • GOSU player
  • Side: For The Alliance
Отговор: Как мога да играя в сървара на evoto кат&#
« Отговор #9 -: Април 25, 2008, 02:16:25 pm »
значи положението е следното, както казах в предния си пост БТК са с бан в ЦС сървара (това е заради начина на раздаване на IP адреси и се появяват доста чийтъри които не могат да бъдат спрени освен по този начин) [за другите гейм сървари не съм наясно дали има ограничение на достъпа на БТК] и са достъпни за всички форума и тракера също са достъпни за всички. преди не можехме да влизаме в форума на телнет, сега можем, също до тракера ви се още няма достъп, за гейм съраврите не знам (не съм имал желание да влизам)

та.. и да не можеш провери си какво е написано:

Цитат на: MeKeTa
...Сложи само този ред set realmlist wow.evo.bg във файла realmlist.wtf, увери се че само този ред е и няма никакви други. Затваряш,записваш и влизай спокойно в играта...

ако не можеш да влзеш при правилна конфигурация на играта - се обърни към системния админ на вашето ISP да видиш какво ще ти каже ;) (ако го направи)