Автор Тема: Addon Search  (Прочетена 11712 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

goadwe

  • Гост
Re:Addon Search
« Отговор #30 -: Юни 06, 2009, 09:12:05 am »
Дори незнам дали има такъв аддон но да питам. Търся си аддон който да помни мах дмг/хеал който си правил с дадена магия и при нови по големи стойности да прави скрееншот

Неактивен dae

  • Gladiator
  • ****
  • Публикации: 737
  • EVO Karma: -11
  • One sick bastard. Dyxless, The proud one.
Re:Addon Search
« Отговор #31 -: Юни 06, 2009, 09:30:23 am »
CritLine  :clover:
Само слабите се стремят към порядък. Силните владеят ХАОСА... A.C.A.B.
If you wake up at a different time and in a different place, could you wake up as a different person ?Тя ми вика "ама аз си имам гадже" ... то и аз си имам телевизор вкъщи, ама ходя на кино нали !?!?!

Неактивен jamesbg

  • Emperor
  • ***
  • Публикации: 462
  • EVO Karma: 29
Re:Addon Search
« Отговор #32 -: Юни 08, 2009, 02:55:06 pm »


Моля помагайте, как да си направя и аз като на картинката:
1. информационната лентичка която е най-долу на екрана
2. иконките да са така разместени пак в долната част на екрана(ляво и дясно)


Неактивен Sparrow

  • Duelist
  • *****
  • Публикации: 945
  • EVO Karma: -49
  • Mithrandir's Follower
Re:Addon Search
« Отговор #33 -: Юни 08, 2009, 02:59:26 pm »
Летната се нарича TitanPanel. Другото не знам.
Master of doom, by doom mastered! - Nienor Niniel for Turin Turambar Dagnir Glaurunga.
As long as we are alive we will hope! - Gandalf.
...and Tolkien shall never die! - Me.

Неактивен Xdiv

  • Emperor
  • ***
  • Публикации: 264
  • EVO Karma: -27
Re:Addon Search
« Отговор #34 -: Юни 08, 2009, 08:01:07 pm »
Абе хора търся Atlas Lootза карти на инсовете.Кат кликна на карбонита на някой инс да ми покаже картата и изписва липсващ адон на atlasloot за карти на иснове.И кой е адона за показване на ЦД ?
...избери си план, избери си вход, избери си нещо и спри да бъдеш идиот, не разбираш, че за тебе хвърляме пот...

goadwe

  • Гост
Re:Addon Search
« Отговор #35 -: Юни 09, 2009, 02:07:37 pm »

Stormscream

  • Гост
Re:Addon Search
« Отговор #36 -: Юни 11, 2009, 03:30:13 am »

Това е моят интерфейс,ако някой се интересува ще обясня кой адон за какво е и как се казва :)

Неактивен monlew

  • Gladiator
  • ****
  • Публикации: 789
  • EVO Karma: -22
  • Panika
Re:Addon Search
« Отговор #37 -: Юни 11, 2009, 09:25:50 am »
Само не мога да се сетя как се намаляше големината на CastBar-a

Неактивен jamesbg

  • Emperor
  • ***
  • Публикации: 462
  • EVO Karma: 29
Re:Addon Search
« Отговор #38 -: Юни 11, 2009, 10:10:06 am »
Само не мога да се сетя как се намаляше големината на CastBar-a
За намаляне на бутончетата ли говориш?
На видео настройките маркирай "Use UI scale" и със слайдера отдолу си го намали колкото искаш. :angel:

Как се "изкарва" информацията отдясно под средата, на която се вижда кой с колко ударил/излекувал?


Sparrow, благодаря за TitanPanel_а  :clover:. Само че не мога да го настроя да е само отдолу - някой успявал ли е?

Stormscream, от твоя интерфейс ми харесва лентичката която е горе на екрана - има ли начин да е най-долу под бутоните? Ако ДА, кажи ми кой е аддона моля  :redface:
« Последна редакция: Юни 11, 2009, 10:27:46 am от jamesbg »

Неактивен Sparrow

  • Duelist
  • *****
  • Публикации: 945
  • EVO Karma: -49
  • Mithrandir's Follower
Re:Addon Search
« Отговор #39 -: Юни 11, 2009, 10:52:18 am »
james. Interface > Social > Simple Chat.
Master of doom, by doom mastered! - Nienor Niniel for Turin Turambar Dagnir Glaurunga.
As long as we are alive we will hope! - Gandalf.
...and Tolkien shall never die! - Me.

Неактивен dae

  • Gladiator
  • ****
  • Публикации: 737
  • EVO Karma: -11
  • One sick bastard. Dyxless, The proud one.
Re:Addon Search
« Отговор #40 -: Юни 11, 2009, 01:54:32 pm »
Stormscreen можеш ли дами кажеш как като намаля шибяни UI scale да увелича големината на Xperl-а горе защото не го намирам нещо .. Сега намирам само ширината му а преди и цялата големина виждах ...  :clover:
Само слабите се стремят към порядък. Силните владеят ХАОСА... A.C.A.B.
If you wake up at a different time and in a different place, could you wake up as a different person ?Тя ми вика "ама аз си имам гадже" ... то и аз си имам телевизор вкъщи, ама ходя на кино нали !?!?!

Неактивен NNDHG

  • Crusader
  • **
  • Публикации: 197
  • EVO Karma: 0
  • Born to SPAM
Re:Addon Search
« Отговор #41 -: Юни 11, 2009, 01:59:40 pm »
@strorm това долу в дясно как става?

Неактивен dae

  • Gladiator
  • ****
  • Публикации: 737
  • EVO Karma: -11
  • One sick bastard. Dyxless, The proud one.
Re:Addon Search
« Отговор #42 -: Юни 11, 2009, 02:01:13 pm »
Bartender4 ...   :clover:
Само слабите се стремят към порядък. Силните владеят ХАОСА... A.C.A.B.
If you wake up at a different time and in a different place, could you wake up as a different person ?Тя ми вика "ама аз си имам гадже" ... то и аз си имам телевизор вкъщи, ама ходя на кино нали !?!?!

Stormscream

  • Гост
Re:Addon Search
« Отговор #43 -: Юни 11, 2009, 04:03:56 pm »
Stormscreen можеш ли дами кажеш как като намаля шибяни UI scale да увелича големината на Xperl-а горе защото не го намирам нещо .. Сега намирам само ширината му а преди и цялата големина виждах ...  :clover:
Значи влизаш горе до минимапа трябва да имаш бутон за Xperl.Player-за твоя герой има скала която е от ляво.Target-За големината на таргета.Ако си като мен трябва да имаш и Target-target's.За неговата скала не е от ляво ами има отделни скали.

Как се "изкарва" информацията отдясно под средата, на която се вижда кой с колко ударил/излекувал?

Stormscream, от твоя интерфейс ми харесва лентичката която е горе на екрана - има ли начин да е най-долу под бутоните? Ако ДА, кажи ми кой е аддона моля  :redface:
Информацията е аддон Recount.Използването му е много просто и елементарно,слагаш си адона,след това влизаш в играта и Esc->Interface->Addons(горе над останалите опции в менюто)->Recount->Toggle.
Лентичката отгоре е друг адон->TitanPanel.Лентичката е малко по неудобно за мен като е отдолу,но мисля,че е до различна версия на самият панел,пробваи с няколко различни версии,една от тях имаше опция да отиде отдолу.
@strorm това долу в дясно как става?
Това долу в дясно е NumPadBar.Внимаваи защото има и такива който се инсталират-не ги предпоръчвам защото могат да доведат до сериозно проблеми на инсталираната игра.Ако желаеш мога да дам линк за моя,стига разбирасе администраторите да не го приемат като реклама на някой друг сайт или нещо такова.Този адон ти позволява използването на следните бутони в акшан бара-> ,аз разбира се съм избрал само най-простото - нъм лок бара,защото рядно използвам мишката и така имам възможност за по-по лесно управление на героя.
Надявам се да съм обяснил нещатата по начин който да разберете за какво става дума,ако има още въпроси ще отговоря и помогна на секи с каквото мога :)

Неактивен Xdiv

  • Emperor
  • ***
  • Публикации: 264
  • EVO Karma: -27
Re:Addon Search
« Отговор #44 -: Юни 15, 2009, 10:14:21 pm »
Искам да попитам как мога да си направя Carbonite адона да ми показва картата на инстанцията в която съм и къде съм и аз и къде са друигите от райда или групата.Сега когато вляза ми показва в гония десен ъгъл на картата в малко прозорче в което не се разбира нищо, а искам на цялата карта да ми появи  :puppyeyes:
...избери си план, избери си вход, избери си нещо и спри да бъдеш идиот, не разбираш, че за тебе хвърляме пот...