Автор Тема: Hunter's Help  (Прочетена 4055 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен ShadowEyeS

  • Rival
  • ******
  • Публикации: 1537
  • EVO Karma: -41
  • Legendary... That is what they used to call me.
Hunter's Help
« -: Март 31, 2008, 03:44:54 pm »
Понеже не съм много на вътре в развитието на този клас ще помоля за помощ от играчите тук. Като начало ме интересуват магиите на "домашните любимци". Как може да им ги науча (няма предвид Greater Health а скилове/магии/бойни умения). Да кажем Claw на някоя котка. Как може да го науча, защото по Pet Trainer-ите никъде не откривам да се учат магии или поне не съм забелязал. И вторият ми въпрос (който може би е по-скоро до стила на игра) кое е най-доброто развитие за Leveling на хънтер. Beast Master/Marksman/Survivalist. Като изключим последното, защото според мен то не е.

SnapSTeR

  • Гост
Отговор: Hunter's Help
« Отговор #1 -: Март 31, 2008, 04:15:41 pm »
За трейнването на скиловете на пет-овете немога да ти кажа,но за левълинг е Beast Master-a :)

Неактивен vamorat

  • Knight
  • *
  • Публикации: 34
  • EVO Karma: 1
Отговор: Hunter's Help
« Отговор #2 -: Април 01, 2008, 10:19:10 am »
Не съм експерт но все пак съм играл с хънтър и ше изкажа моите впечатления.умения като claw и другите,които не се учат от пет трейнър си идват със самото животно на съответния левел.В смисъл tame-ваш примерно Kurzen War Tiger и си имаш dash lvl 1 и т.н.Ако искаш по висок левел на умението ти трябва животно по висок левел,но това означава постоянно качване на лоялността на въпросното животно и е доста занимавка.Относно leveling-а според мен си зависи от начина на игра.Beast mastery винаги е добър избор.Аз го развивах на Marksman и мога да кажа че пак си се справях добре-в най-добрия случаи убих mob 8lvl-a над моя.Така че въпрос на избор.Надявам се да съм помогнал.

Неактивен Wild HoG

  • Crusader
  • **
  • Публикации: 73
  • EVO Karma: 1
Отговор: Hunter's Help
« Отговор #3 -: Април 01, 2008, 10:49:21 am »
Бих те посъветвал да вдигнеш първите 20 точки на Marksmanship и останалите на BM.Eто това направи : http://www.wow-europe.com/en/info/basics/talents/hunter/talents.html?5120020050521224310510505201205000000000000000000000000000000000
« Последна редакция: Април 01, 2008, 10:52:02 am от Wild HoG »
;o

Неактивен ShadowEyeS

  • Rival
  • ******
  • Публикации: 1537
  • EVO Karma: -41
  • Legendary... That is what they used to call me.
Отговор: Hunter's Help
« Отговор #4 -: Април 01, 2008, 05:03:25 pm »
И въпросче. Колко ранка има пета на хънтъра ? 4, 5, 6 ?

Неактивен dae

  • Gladiator
  • ****
  • Публикации: 737
  • EVO Karma: -11
  • One sick bastard. Dyxless, The proud one.
Отговор: Hunter's Help
« Отговор #5 -: Април 02, 2008, 10:39:38 am »
Не съм експерт но все пак съм играл с хънтър и ше изкажа моите впечатления.умения като claw и другите,които не се учат от пет трейнър си идват със самото животно на съответния левел.В смисъл tame-ваш примерно Kurzen War Tiger и си имаш dash lvl 1 и т.н.Ако искаш по висок левел на умението ти трябва животно по висок левел
прав си но не на цяло...
Моят любимец има 6
Само слабите се стремят към порядък. Силните владеят ХАОСА... A.C.A.B.
If you wake up at a different time and in a different place, could you wake up as a different person ?Тя ми вика "ама аз си имам гадже" ... то и аз си имам телевизор вкъщи, ама ходя на кино нали !?!?!

panePp

  • Гост
Отговор: Hunter's Help
« Отговор #6 -: Юни 24, 2008, 02:55:07 pm »
Колкото и невероятно да ти звучи (ShadowEyeS) най-доброто развитие на хънтър за PvE е Marksmanship или Beast Mastery, но BM има много бъгове, а Marksmanship има 1-2... Относно PvP най-доброто развитие е Survival  :clover: