Автор Тема: За новата гилдия на Shadowshaman......  (Прочетена 4388 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен venomanser94

  • Crusader
  • **
  • Публикации: 75
  • EVO Karma: -18
За новата гилдия на Shadowshaman......
« -: Март 03, 2008, 06:36:54 pm »
бях на мястото когато се разправяха Devistator i Shadowshaman!!!Гожореха си как постоянно 1 бил по-добар от другия след това Дев му каза махай се от моя гилд и т.н.!Почнаха да се псуват и накрая се разбра , че Дев е имал превазходтство пред Шадоу и малко по-големи вразки с Админите и сега как се казва новия гилд на Шадоу и кои са там?!?!?!

Неактивен ironlady

  • Emperor
  • ***
  • Публикации: 248
  • EVO Karma: 10
  • Crazy, stone cold crazy
Re: За новата гилдия на Shadowshaman......
« Отговор #1 -: Март 03, 2008, 07:23:49 pm »
накрая се разбра , че Дев е имал превазходтство пред Шадоу и малко по-големи вразки с Админите и сега как се казва новия гилд на Шадоу и кои са там?!?!?!

От кога админите определят гилд мастърите? Доколкото си спомням Шадоушаман регистрира гилда, тоест е гилд мастър. На който не му отърва, да си прай нов гилд, а не да циври на админите (тоест всички знаем на кой).

Съжалявам, не знам новия гилд на Шадоу и не мога да ти помогна. Пожелавам ви успех, аз лично мисля да се махна, поне за известно време.   
We integrate Bug2Bug solutions

Неактивен MeKeTa

  • Challenger
  • *******
  • Публикации: 2392
  • EVO Karma: 133
  • .:Security System Admin:.
    • Горна Оряховица
  • ISP: evolve or die
  • Side: For The Horde
  • Герой: Aspirin
Re: За новата гилдия на Shadowshaman......
« Отговор #2 -: Март 03, 2008, 08:00:31 pm »
До колкото аз разбрах. Tdevil я откраднал от Devistator и там някви кавги които слабо ме интересуват.
Гилдията не се прави от името, а от играчите в гилдията.
п.п.: А ти 'шматко' къде мислиш да ходиш, че изоставяш децата  :fun:
 :clover:

Неактивен ShadowEyeS

  • Rival
  • ******
  • Публикации: 1537
  • EVO Karma: -41
  • Legendary... That is what they used to call me.
Re: За новата гилдия на Shadowshaman......
« Отговор #3 -: Март 03, 2008, 08:04:44 pm »
Първо. Гилда е на Девистатор, това че Шадоу е ГМ не е нищо. Цялата идея беше на Девистатор и то всичко тръгна от това че АЗ оставих моя гилд. След това остави Шадоу да е ГМ защото не му се занимава с определяне на ранкове (Шадоу беше нацвъкал 20 ранка и за кво ? Като некво детенце.) И Дев не е псувал шадоу , тва че му е казал думи от вида на "неудачник" не е псуване нали така. А и как да не се изпуснеш след толкова много своеволия не само от страна на Шадоу но и от страна на Йамаро. Според мен цялата тая тема няма никъв смисал. А и повечето остават с Дев, който има опит. Шадоу сега нямаше да е на толкова "визше" положение, ако не бях аз, Девистатор и много хора от старата Гилдия Heroes of Azeroth. Но това е друга тема. Аз съм за Девистатор щото неговия отговор при помощ е: Идвам при първа възможност ; А на Шадоу: Оф ам ще вида, ся не ми се ходи. Оправайте се. ; Ем тва е.

Неактивен Shunae

  • Gladiator
  • ****
  • Публикации: 772
  • EVO Karma: -9
  • WOW Beta Tester
Re: За новата гилдия на Shadowshaman......
« Отговор #4 -: Март 03, 2008, 09:27:58 pm »
Казва се Imperium.

X-ecutioner

  • Гост
Re: За новата гилдия на Shadowshaman......
« Отговор #5 -: Март 04, 2008, 01:40:10 am »
Първо. Гилда е на Девистатор, това че Шадоу е ГМ не е нищо. Цялата идея беше на Девистатор и то всичко тръгна от това че АЗ оставих моя гилд. След това остави Шадоу да е ГМ защото не му се занимава с определяне на ранкове (Шадоу беше нацвъкал 20 ранка и за кво ? Като некво детенце.) И Дев не е псувал шадоу , тва че му е казал думи от вида на "неудачник" не е псуване нали така. А и как да не се изпуснеш след толкова много своеволия не само от страна на Шадоу но и от страна на Йамаро. Според мен цялата тая тема няма никъв смисал. А и повечето остават с Дев, който има опит. Шадоу сега нямаше да е на толкова "визше" положение, ако не бях аз, Девистатор и много хора от старата Гилдия Heroes of Azeroth. Но това е друга тема. Аз съм за Девистатор щото неговия отговор при помощ е: Идвам при първа възможност ; А на Шадоу: Оф ам ще вида, ся не ми се ходи. Оправайте се. ; Ем тва е.

Това е все едно по цял ден да караш колата на баща си и да казваш: "Тази кола е моя, не на баща ми. Аз я карам по цял ден, какво като той я е купил и регистрирал на негово име още преди да се родя" ... Ако не схвана за какво става дума, исках да ти обясня, че който регистрира дадена гилдия той е собственика й. ;-)


ПП: Случайно имаш ли идея защо се разпадна тази, иначе толкова симпатична гилдия Heroes of Azeroth ???

накрая се разбра , че Дев е имал превазходтство пред Шадоу и малко по-големи вразки с Админите и сега как се казва новия гилд на Шадоу и кои са там?!?!?!

От кога админите определят гилд мастърите? Доколкото си спомням Шадоушаман регистрира гилда, тоест е гилд мастър. На който не му отърва, да си прай нов гилд, а не да циври на админите (тоест всички знаем на кой).   

Чакайте малко ... май не можах да схвана. Искате да кажете, че даден играч си е регистрирал гилдия (да я наречем - "X") и е поканил този 'Дев' да се присъедини към гилдията "X". След време двамата са се скарали, въпросния 'Дев' е помолил GM да изгони собственика на гилдията "X" и да направи него, нейн собственик, и GM-a се е съгласил ???

Явно не съм разбрал правилно, защото само пълен глупак би направил подобно нещо ... :doh:

ПП: Аз лично познавам админа и не вярвам да допусне подобно нещо, което би подронило репутацията на този, иначе толкова симпатичен сървър. ;-)
« Последна редакция: Март 04, 2008, 02:52:02 am от X-ecutioner »

Неактивен ironlady

  • Emperor
  • ***
  • Публикации: 248
  • EVO Karma: 10
  • Crazy, stone cold crazy
Re: За новата гилдия на Shadowshaman......
« Отговор #6 -: Март 04, 2008, 04:02:29 am »
ПП: Случайно имаш ли идея защо се разпадна тази, иначе толкова симпатична гилдия Heroes of Azeroth ???

Все си мисля, че поради същата причина както и твойта  :rolleyes:

Както и да е, исках да ти кажа, че това е наистина страхотен пост. В крайна сметка, за нас хората, които не сме в златната хорда на 'Чингиз Хан', не са важни причините, а следствието. И следствието е точно, че ГМ е махнал един гилд мастър и назначил друг, само защото някой си му казал, че ТДевил 'откраднал' гилда. Ха-ха-ха, то така се крадат гилдове  :lol:

И плюс това ми се струва някък си прекалено лесно, да хвърляте вината върху ТДевил при положение, че той дори не може да се защити. Но, той ... 'Чингиз Хан' така си действа, от интрига към прогрес ха-ха-ха.
We integrate Bug2Bug solutions

Неактивен admin

  • Owner
  • Challenger
  • *****
  • Публикации: 11572
  • EVO Karma: 316
  • Think of will!
    • Peycho's Blog - Think of will!
  • ISP: AWS
  • Герой: Alein
Re: За новата гилдия на Shadowshaman......
« Отговор #7 -: Март 04, 2008, 09:44:16 am »
Е има ли намеса на админ/гм в тази гилдия или няма?
Защото аз не съм пипал подобни щуротии.
A systems programmer will know what to do when society breaks down, because the systems programmer already lives in a world without laws.

EVOWOW Private Wow Server
WOTLK Database

X-ecutioner

  • Гост
Re: За новата гилдия на Shadowshaman......
« Отговор #8 -: Март 04, 2008, 01:47:40 pm »
Както и да е, исках да ти кажа, че това е наистина страхотен пост. В крайна сметка, за нас хората, които не сме в златната хорда на 'Чингиз Хан', не са важни причините, а следствието. И следствието е точно, че ГМ е махнал един гилд мастър и назначил друг, само защото някой си му казал, че ТДевил 'откраднал' гилда. Ха-ха-ха, то така се крадат гилдове  :lol:

И плюс това ми се струва някък си прекалено лесно, да хвърляте вината върху ТДевил при положение, че той дори не може да се защити. Но, той ... 'Чингиз Хан' така си действа, от интрига към прогрес ха-ха-ха.

Ако наистина съм разбрал правилно това е уникално своеволие от страна на GM и ще се радвам много, ако съответния бъде наказан възможно най-сурово. Сещам се, че преди половин година имаше подобни своеволия от страна на GM-и - раздаваха паролите си на приятели и те си пазаруваха предмети от GM Island. Все си мислех, че оттогава администраторите са си извадили поука относно това, кой назначават за GM.

Все пак GM-ите съществуват единствено и само, за да служат и да помагат на играчите, а не да създават конфликти между тях ...

Едно нещо не можах да проумея. Някой би ли бил така добър да ми обясни как 'ТДевил' е откраднал гилдията на 'Дев' (при положение, че собственика й е 'Шадоу') ?!?!?!

А и как въобще се краде гилдия ?!?!?!

X-ecutioner

  • Гост
Re: За новата гилдия на Shadowshaman......
« Отговор #9 -: Март 04, 2008, 01:49:48 pm »
Както и да е, исках да ти кажа, че това е наистина страхотен пост. В крайна сметка, за нас хората, които не сме в златната хорда на 'Чингиз Хан', не са важни причините, а следствието. И следствието е точно, че ГМ е махнал един гилд мастър и назначил друг, само защото някой си му казал, че ТДевил 'откраднал' гилда. Ха-ха-ха, то така се крадат гилдове  :lol:

И плюс това ми се струва някък си прекалено лесно, да хвърляте вината върху ТДевил при положение, че той дори не може да се защити. Но, той ... 'Чингиз Хан' така си действа, от интрига към прогрес ха-ха-ха.

Ако наистина съм разбрал правилно това е уникално своеволие от страна на GM и ще се радвам много, ако съответния бъде наказан възможно най-сурово. Сещам се, че преди половин година имаше подобни своеволия от страна на GM-и - раздаваха паролите си на приятели и те си пазаруваха предмети от GM Island. Все си мислех, че оттогава администраторите са си извадили поука относно това, кой назначават за GM.

Все пак GM-ите съществуват единствено и само, за да служат и да помагат на играчите, а не да създават конфликти между тях ...

Едно нещо не можах да проумея. Някой би ли бил така добър да ми обясни как 'ТДевил' е откраднал гилдията на 'Дев' (при положение, че собственика й е 'Шадоу') ?!?!?!

А и как въобще се краде гилдия ?!?!?!

ПП: Съжалявам за дабъл поста ... получи се някакъв ерор. Ако можете изтрийте горния пост.
« Последна редакция: Март 04, 2008, 01:54:31 pm от X-ecutioner »

Неактивен ShadowEyeS

  • Rival
  • ******
  • Публикации: 1537
  • EVO Karma: -41
  • Legendary... That is what they used to call me.
Re: За новата гилдия на Shadowshaman......
« Отговор #10 -: Март 04, 2008, 02:13:03 pm »
Така.... Гилдията е РЕГИСТРИРАНА ОТ ДЕВ.... Но след това направи Шадоу ГМ.... Тези неща ги знаят тесен кръг от хора... Но няма кво да говоря..... Гилдията се разпада и без друго. Скоро усещам че ще стане нова хорд гилдия.

Неактивен MeKeTa

  • Challenger
  • *******
  • Публикации: 2392
  • EVO Karma: 133
  • .:Security System Admin:.
    • Горна Оряховица
  • ISP: evolve or die
  • Side: For The Horde
  • Герой: Aspirin
Re: За новата гилдия на Shadowshaman......
« Отговор #11 -: Март 04, 2008, 03:59:18 pm »
Значи да разясня поради каква причина върнах правата на Девистаров в дадената гилдия ( The Golden Horde ) ако става дума за нея. Куп от играчи ми съобщиха, че Tdevil е измамил Девистатор и го е махнал от гилдията. Когато дадеда гилдия се регистрира, в таблицата за лидери на гилдии се записват съответните играчи, които имат левел за права в дадената гилдия. При регистрация на гилдия, героя регистрирал гилдията получава левел 0, което го прави собственик на дадената гилдия.Всеки нововъведен ГМ получава левел 1. При тази ситуация не знам как е постигнал целта си Tdevil ,но той беше с левел 0, Девистатор липсваше а въпросния Shadowshaman беше с левел 1. Да проясня амбициозните постери тук, които се мъчат да кажат нещо, че след всеки ъпдейт, предната информация се запазва. След като сравних данните от предишната информация.Останових, че Девистатор е бил с левел 0, Shadowshaman с левел 1, а Tdevil беше с левел 2.
Занимавате ме да ви се обеснявам като малко дете за неща които не са ви ясни. Пак ще ви кажа, че гилдията не я прави името, а играчите които са вътре. Ако толкова много твърдите, че е била на Shadowshaman или на Tdevil, то сега тези които са били вътре, вече щяха да са я напуснали.
 :clover:

X-ecutioner

  • Гост
Re: За новата гилдия на Shadowshaman......
« Отговор #12 -: Март 05, 2008, 12:40:42 am »
Значи да разясня поради каква причина върнах правата на Девистаров в дадената гилдия ( The Golden Horde ) ако става дума за нея. Куп от играчи ми съобщиха, че Tdevil е измамил Девистатор и го е махнал от гилдията. Когато дадеда гилдия се регистрира, в таблицата за лидери на гилдии се записват съответните играчи, които имат левел за права в дадената гилдия. При регистрация на гилдия, героя регистрирал гилдията получава левел 0, което го прави собственик на дадената гилдия.Всеки нововъведен ГМ получава левел 1. При тази ситуация не знам как е постигнал целта си Tdevil ,но той беше с левел 0, Девистатор липсваше а въпросния Shadowshaman беше с левел 1. Да проясня амбициозните постери тук, които се мъчат да кажат нещо, че след всеки ъпдейт, предната информация се запазва. След като сравних данните от предишната информация.Останових, че Девистатор е бил с левел 0, Shadowshaman с левел 1, а Tdevil беше с левел 2.
Занимавате ме да ви се обеснявам като малко дете за неща които не са ви ясни. Пак ще ви кажа, че гилдията не я прави името, а играчите които са вътре. Ако толкова много твърдите, че е била на Shadowshaman или на Tdevil, то сега тези които са били вътре, вече щяха да са я напуснали.
 :clover:

Ако това се отнасяше до мен искам да кажа, че не съм искал да те занимавам, да ми обясняваш като на малко дете неща, които сами пределно ясни. Аз попитах просто дали някой може да ми обясни как се краде гилдия (и дали въобще е възможно подобно нещо), но щом дори ти не знаеш как става, надали някой друг тук може да ми обясни как го е направил 'ТДевил'. Изглежда е с помоща на хак. Няма как да го направи по друг начин. ;-)

Неактивен MeKeTa

  • Challenger
  • *******
  • Публикации: 2392
  • EVO Karma: 133
  • .:Security System Admin:.
    • Горна Оряховица
  • ISP: evolve or die
  • Side: For The Horde
  • Герой: Aspirin
Re: За новата гилдия на Shadowshaman......
« Отговор #13 -: Март 05, 2008, 01:11:42 am »
Най-вероятно след като е бил изкаран от гилдията. Мисля, че правата за намаляне на ранга са еднакви на тези които са ГМ-ри и собственика.

Неактивен frosmourne

  • Knight
  • *
  • Публикации: 45
  • EVO Karma: 0
Re: За новата гилдия на Shadowshaman......
« Отговор #14 -: Март 07, 2008, 08:07:32 am »
ОМГ...и тея спорове без "Шадоу" да знае нищо.... :doh:
Ето ви отговора..нямам нов гилд...не смятам и да имам

П.П Shadoweyes..брато...далееееече си от истината
« Последна редакция: Март 07, 2008, 08:10:17 am от frosmourne »