Автор Тема: Талант и куест на mage  (Прочетена 2499 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Suicid3r

  • Гост
Талант и куест на mage
« -: Ноември 13, 2007, 11:27:32 am »
Талантът - Arcane Fortitude (Increases your armor by an amount equal to 50% of your Intellect) - не работи.   Давам пример. На снимка 1 се вижда колко армор имам по принцип. На снимка 2 съм пуснал бъф - Arcane Intellect (Increases the target's Intellect by 31 for 30 min), който според описанието на таланта трябва да ми увеличи армора с 15, но това не става. Същото е и с итемите, където бонуса е доста по-голям.

Магията - Polymorph: Pig - се взима след изпълняването на 2 куеста.
Warlord Krellian, който води до изпълняване на   - Fragmented Magic. Според описанието, трябва да превърна в овца Spitelash, да отида до нея и след няколко секунди овцата се разделя на няколко Polymorph Clones, които аз трябва да убия за да изпъння куеста и да имам Polymorph: Pig. Обаче въпросното разделяне на Polymorph Clones не се получава...

Неактивен ShadowEyeS

  • Rival
  • ******
  • Публикации: 1537
  • EVO Karma: -41
  • Legendary... That is what they used to call me.
Re: Талант и куест на mage
« Отговор #1 -: Ноември 13, 2007, 03:11:02 pm »
Добро утро не е близард.... Аз се мъчих много за тоя куест но ГМ никога не намери време да ми даде магията..... Не се притеснявай нищо не стаа просто за газария е тая магия...

Suicid3r

  • Гост
Re: Талант и куест на mage
« Отговор #2 -: Ноември 13, 2007, 07:55:33 pm »
За магията ок нп, ама Arcane Fortitude си е много мощен и необходим талант за ПвЕ билд и липсата му доста спъва   :cry2: :cry2: :cry2:

Неактивен ShadowEyeS

  • Rival
  • ******
  • Публикации: 1537
  • EVO Karma: -41
  • Legendary... That is what they used to call me.
Re: Талант и куест на mage
« Отговор #3 -: Ноември 14, 2007, 02:32:40 pm »
Приеми го..... Просто талантите не бачкат..... 54 лева и близард е твой....