Автор Тема: Mooncloth Tailoring  (Прочетена 2997 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен Snatch

  • Emperor
  • ***
  • Публикации: 247
  • EVO Karma: 7
  • Die, Die, Die My Darlin'
Mooncloth Tailoring
« -: Септември 30, 2007, 05:25:57 pm »
Става на въпрос за спезиализирането в професията Tailoring на Mooncloth Tailoring. Куеста е следният - Дават се една чанта, която има в нея парче плат и някакъв компот. Задачата - Да се потопят в Moonwell-a в Cenarion's Refugee, Zangarmarsh. Целта - да се направи "Sample ot Primal Mooncloth" и да се върне на quest giver-а. Не е голям проблем, ако не мога да се специализирам в Mooncloth, проблемът е самият Moonwell. За да се направи парче Primal Mooncloth, то изисква да съм на точно този well, а то не го зачита изобщо. Крайната ми цел е изработката на Primal Mooncloth Bag, но тя изглежда неосъществима на този етап.
Извинявам се, че не мога да постна Скрийншотове, но това е поради причината, че ми излиза някакъв проблем при снимането. Та... бихте ли могли да го погледнете или пък да изтъкнете ако имам грешка някъде, или не съм доразбрал нещо...   :rolleyes:

Неактивен Snatch

  • Emperor
  • ***
  • Публикации: 247
  • EVO Karma: 7
  • Die, Die, Die My Darlin'
Re: Mooncloth Tailoring
« Отговор #1 -: Октомври 02, 2007, 07:52:59 pm »
Оказа се, че само Moonwell-a в Cenarion's Refugee е бъгнат, отидох в Dolanaar, Teldrasill и там успях да си направя Primal Mooncloth, но за мое голямо съжаление се оказа, че cooldown-а е 4 дена ...  :confused:
Куеста за специалисация си остава все още бъгнат де... забелязвам, че не всички moonwell-ове са бъгнати и в крайна сметка ще мога да си свърша работата, макар че това ще е догодина ...   :-)

Неактивен pres

  • Challenger
  • *******
  • Публикации: 4361
  • EVO Karma: 24
Re: Mooncloth Tailoring
« Отговор #2 -: Октомври 02, 2007, 08:16:19 pm »
като те видя в игра ми кажи точно какво иска куеста и ще се постарая да го изпълниш  :-)

Неактивен Snatch

  • Emperor
  • ***
  • Публикации: 247
  • EVO Karma: 7
  • Die, Die, Die My Darlin'
Re: Mooncloth Tailoring
« Отговор #3 -: Октомври 02, 2007, 11:04:41 pm »
Няма нужда, мерси. Не мисля да чакам 32 дена за едната чанта ...  :-)

The Blood Falcon

  • Гост
Re: Mooncloth Tailoring
« Отговор #4 -: Октомври 02, 2007, 11:47:07 pm »
Ако се специализираш ще са само 16 дни, защото ще правиш по 2 парчета Primal Mooncloth, а не 1 като неспециализиран.  :lol:

Неактивен Snatch

  • Emperor
  • ***
  • Публикации: 247
  • EVO Karma: 7
  • Die, Die, Die My Darlin'
Re: Mooncloth Tailoring
« Отговор #5 -: Октомври 03, 2007, 08:14:49 am »
Знам, но мислиш ли, че си заслужава чакането за някакви си 2 слота ?  :cap:
« Последна редакция: Октомври 03, 2007, 08:17:53 am от Snatch »

The Blood Falcon

  • Гост
Re: Mooncloth Tailoring
« Отговор #6 -: Октомври 03, 2007, 11:13:41 am »
За 2 слота не, но като знаят хората, че си направил 20 слотова торба ще си по готин...  ;-)
« Последна редакция: Октомври 03, 2007, 01:31:01 pm от The Blood Falcon »

Неактивен Snatch

  • Emperor
  • ***
  • Публикации: 247
  • EVO Karma: 7
  • Die, Die, Die My Darlin'
Re: Mooncloth Tailoring
« Отговор #7 -: Октомври 05, 2007, 11:21:28 am »
И всеки ще вземе да ме муфти за такава ... не мерси   :)

Suicid3r

  • Гост
Re: Mooncloth Tailoring
« Отговор #8 -: Ноември 13, 2007, 10:46:17 am »
Здравейте  :-) Аз успях да изпълня куеста Becoming a Mooncloth Tailor. Намерих материяли за едно Primal Mooncloth, отидох до Мoonwell в Cenarion Refuge  и на правих само 1 плат, а като специалист, според описанието на куеста, трябваше да направя две с материяли за едно - "creating primal mooncloth will yield twice the normal amount".